× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьких стюардес навчають «таємницям та легендам міста» для майбутніх екскурсій

12:08
Автор: Vежа

«Школа стюардес-екскурсоводів» при Центрі підліткових клубів «Vin Smart» розпочинає новий проект «Таємниці та легенди міста Вінниці».  Поки що лише триває підготовка та навчання, але вже за місяць розпочнуться «таємничі» екскурсії.

Вчора, 13 березня, відбулось перше теоретичне заняття з нового проекту у музеї ім. М. Коцюбинського. Таким чином вихованці змогли більше дізнатися про роботу працівників музею, а також отримати нові навички з проведення екскурсій, повідомляють у Вінницькій міській раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Welcome to the plane»: у Вінниці відкрили школу для майбутніх стюардес. ВІДЕО

– У нас зараз дуже розумний, начитаний та ерудований турист, який хоче більше дізнатися не лише про великі міста, як Львів, Київ, Одеса. Туристи хочуть дізнатися і про інші міста та містечка, тому що піднімаються цілі пласти історії, які ще донедавна були сховані, а зараз про них найбільше говорять і туристи хочуть про них більше дізнатися, –  розповідає екскурсовод Оксана Роздорожнюк у сюжеті телеканалу «ВІТА».

До речі, садиба-музей М. Коцюбинського теж має чимало історій, серед яких чимало містичних. Наприклад, у родинному дзеркалі Коцюбинських неодноразово бачили відображення аристократичних панянок, предмети знаходили не на своїх місцях, а напередодні дня смерті письменника постійно лущиться стеля, навіть якщо за день до цього із нею все було нормально.

Вінничанка Лілія Григорук разом із подругою вже навіть розробила маршрут та проводила перші екскурсії цікавими місцями Вінниці. Зізнається, що вивчаючи історію міста, дізналась багато цікавих фактів та легенд.

– Наприклад, це було те, що у нашому готелі “Франція” за чутками був бордель. Ось це дійсно для мене було таким шоком і це дійсно цікава легенда, – посміхається дівчина.

До речі, у вінницькій «Школі стюардес-екскурсоводів» навчаються 15 учнів.  Їм викладають різні дисципліни, а цього року додали ще й «Таємниці та легенди міста Вінниці». Навчання в цьому напрямку складатиметься з двох частин: теорії та практики.

– Вони вивчають історію міста Вінниці: центральної частини, музеїв, пам’ятників. Аби поглибити та покращити свої знання, потрібно почути на власні вуха ту історію, всі знання та думки, які знають екскурсоводи в музеях, – вважає директор Центру підліткових клубів за місцем проживання «Vin Smart» Дмитро Мира.

Період навчання теоретичного курсу з 12 березня по 16 квітня. У цей період вихованці послухають лекції від відомих екскурсоводів, відвідають майстер-класи та музеї Вінниці. Практичний курс триватиме з 17 квітня по 1 червня. Він включає в себе проведення пішохідних екскурсій та дитячих екскурсій у трамвайчику «Везунчику».

За деталями проекту можна звертатись у Центрі підліткових клубів «Vin Smart», що по вулиці Соборна, 91. Телефон: (0432) 50 82 13.

Організатори проекту: відділ у справах молоді та туризму міської ради та КЗ Центр підліткових клубів за місцем проживання

Головне фото – Urban
Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.