Вінницьких студентів та школярів кличуть на конкурс вокалу і танцю Show me what you got

Вінничан закликають взяти участь у конкурсі «Show me what you got» – першому вокально-танцювальному проекті Вінниці, метою якого є виявлення, підтримка та заохочення молодих талантів у місті.

Як йдеться у прес-анонсі проекту, “у процесі змагань учасники розкривають свої здібності, удосконалять
майстерність, шукатимуть нові ідеї та створять оригінальні творчі номери”. Для участі у конкурсі запрошують школярів та студентів, участь у ньому – безкоштовна, але переможцям обіцяють грошові призи.

Show me what you got передбачає систему зіркових наставників – три з вокалу та стільки ж з хореографії. Тренери набиратимуть команду по принципу телевізійних талант-шоу.

 

Наставниками співаків будуть:

1) Анна Гехт – володарка титулу «Голос Ліги Сміху» на Всеукраїнському фестивалі гумору «Ліга Сміху». Тренер-чемпіон 1-го сезону SMWYG. Вокалістка гурту Black&White. У колишньому солістка воєнного оркестру Збройних Сил України;

2) Богдан Травінський – Учасник «Голос Країни 7» у командах Тіни Кароль та Сергія Бабкіна;

3) Ольга Мельник – суперфіналістка проекту «Голос Країни. Перезавантаження», переможниця «Битви хорів» та учасниця телепроекту «Народна зірка».

Тренерами танцівників будуть:

1) Денис Кулик – член жюрі Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Балетмейстер-постановник хореографічних вистав. Засновник та керівник ансамблю сучасного танцю «Гротеск». Завідуючий цикловою комісією хореографічного відділу Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.

2) Ірина Черкес – дипломований хореограф, артистка балету. Викладач контемпорарі та керівник колективу вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. Артистка професійного ансамблю «Поділля»
Вінницької обласної філармонії.

3) Міша Килимчук – суддя з сучасної хореографії рівня чемпіонатів України. Фіналіст телепроектів «Танцюють всі», «Танці на ТНТ». Працював з гуртом «Время и стекло», Максом Барських та іншими українськими зірками.

Проект реалізується у 3 етапи:

22 березня (11:00) – кастинг серед усіх бажаючих. Після короткого сольного виступу учасника можуть одразу запросити в команду або запропонувати виступити у батлі наприкінці кастингу, якщо буде недобір у команду. Якщо претендента обирають 2 чи одразу 3 тренери, він обирає сам, до кого йтиме у команду. По завершенню кастингу у кожного наставника буде по 4 підопічних.

29 березня о 18:00 відбудеться півфінал проекту. Перед ним шляхом жеребкування визначається, у якому стилі буде виступати кожен учасник і буде цей виступ сольним, чи дуетом, чи тріо. На півфіналі конкурсанти виступають двічі: з підготовленим номером та імпровізацією. По завершенню етапу обирається по 2
фіналіста з кожної команди.

5 квітня (18:00) – фінал SMWYG. Учасники демонструють сольний номер з наставником та імпровізацію.
У півфіналі та фіналі учасників оцінюватиме журі, яке складатимуть керівники танцювальних студій та вокальних класів у Вінниці.

Переможці обох номінацій отримують по 1000 гривень, другі місця – 500, треті – 300, а також подарунки від спонсорів.

Місце проведення: Міський Палац мистецтв (вул. Стрілецька, 44)
Контактні телефони: (093) 889 20 45 Михайло, (093) 593 42 17 Юлія

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору