× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьких школярів запрошують у табір «айті-скаутів»

У Вінницькому національному технічному університеті (ВНТУ) триває набір школярів у літній табір «IT-SCOUTS». Там їх навчать основам веб-програмування, розробці ігор та сайтів, робототехніці тощо.

Такий літній табір для школярів віком 10-14 років на базі ВНТУ організовують вдруге, але цей набір стане четвертим за літо. Заняття розпочнуться 13 серпня, тож у школярів ще є можливість приєднатися до молодіжного технічного руху «IT-SCOUTS».

З 13 до 23 серпня кращі студенти університету вчитимуть айті-скаутів створювати свої перші сайти та роботів, розробляти ігри, монтувати відео та працювати із зображеннями. А ще для школярів підготували багато майстер-класів та активний відпочинок.

Костянтин Коваль, один із засновників руху «IT-SCOUTS», розповів, що заняття у таборі триватимуть з 10:00 до 16:00, а з 13:00 до 14:00 школярів водитимуть на обід у місцевий ресторан.

– У першій половині дня в таборі відбуваються навчальні заняття з основ веб-програмування (HTML, CSS, JavaScript, PHP), робототехніки (Arduino, Lego Mindstorms, Gigo, Mbot, Variety Blocks) і растрової та векторної графіки (Photoshop, Illustrator). А після обіду в айті-скаутів буде активний відпочинок. На них чекають інтелектуальні турніри, екскурсії у провідні ІТ-компанії, квести, тренінги, відвідування скеледрому і боулінгу, – розповів Костянтин Коваль.

Усе це обійдеться батькам у 1 500 гривень. Крім того після табірної зміни діти отримують сертифікати та брендові подарунки.

Анкету претендента молодіжного технічного руху «IT-SCOUTS» можна заповнити ТУТ.

Детільніша інформація – на сайті проекту.

Фото – itscouts.vntu.edu.ua
Головне фото – robokids.xyz

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору