× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьких школярів запрошують на майстер-класи з писанкарства

У Вінниці розпочинаються майстер-класи з писанкарства, які триватимуть до Великодня. Їх проводитимуть для організованих груп школярів, ліцеїстів та студентів місцевих коледжів за попереднім замовленням.

– У народі кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки». Тож на занятті діти дізнаються про традиції писанкарства на Поділлі: візерунки, символи, колорит… А найголовніше – власноруч розпишуть, можливо, свою першу Великодню писанку, – зазначають організатори.

Марія Суржикова, завідуюча відділом науково­-освітньої, виставкової та рекламної роботи обласного краєзнавчого музею, розповіла, що майстер-класи будуть проводити працівники музею для груп від 5 до 20 учасників. Їх забезпечать усім необхідним: фарбами, писачками, свічками. Єдине – на майстер-клас потрібно буде взяти з собою варене, або видуте сире яйце.

Вартість участі: вхідний квиток для дітей – 10 гривень; екскурсійна путівка – 100 гривень (з групи).

Телефони для довідок та замовлення: (0432) 672 093; (0432) 672 812; (063) 651 74 46 (Марія Ігорівна Суржикова).

Майстер-класи з писанкарства відбуватимуться у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею (вулиця Соборна, 19), де наразі експонується виставка «Подільський килим». Також працівники музею можуть організовувати такі майстер-класи безпосередньо у навчальних закладах.  Щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 17:00. 

Читайте також: У Вінниці відкрилася унікальна виставка подільських килимів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору