Вінницьких школярів кличуть на другу «Школа успіху»

Цьогоріч проект відбудеться 21-22 жовтня. Такі школи за ініціативи молоді восени цього року проводяться в різних містах України. Спільна мета проекту – залучити якомога більше активної молоді, а також змотивувати тих, хто себе такою не вважає, стати активними громадянами, агентами змін і творцями власного професійного життя.

  • Школа триватиме 2 дні, у суботу та неділю з 12 до 17 години. Аби цей час був максимально корисним для учасників, ми запрошуємо спікерів з Вінниці з різних сфер, які ділитимуться своїм професійним досвідом та історіями успіху, – розповідає організатор школи Богдан Архипчук, учень фізико-математичної гімназії №17. – Тобто школа певною мірою носитиме характер профорієнтації і сподіваюся, допоможе зорієнтувати підлітків щодо їхнього майбутнього життя і вибору професії. Головна ідея цього проекту – показати, що можна добитися успіху у будь-якому віці.

Примітно, що проект для молоді «Школа успіху» проводить саме шкільна молодь, а не громадські організації, молодіжні ради чи державні органи влади.

Ініціатори проекту до активних дій та проектного менеджементу готувалися в липні 2017 року в рамках освітнього проекту під такою ж назвою «Школа успіху» від Klitschko Foundation, заснованої відомими українськими боксерами Віталієм та Володимиром Кличко. Богдан Архипчук розповідає, що для нього та інших 300 учасників літня школа, насамперед, дала розуміння, що таке проект і як його реалізувати.

  • Також для вінницької молоді участь у школі – це чудова можливість познайомитися з новими людьми і знайти друзів. У неформальній атмосфері ми плануємо застосовувати різні «айсбрейкери», енерджайзери, ігри. Крім того, взяти участь у проекті може молодь не тільки з міста Вінниці, а й з усієї Вінницької області, щоправда відшкодувати витрати на проїзд ми не зможемо. Натомість запрошуємо усіх бажаючих розвиватися та активізуватися!

Місце проведення школи – бібліотека імені Івана Франка. Щоб стати учасником проекту необхідно заповнити анкету, вказавши контактну інформацію та мотивацію вашої участі.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору