Вінницьких рестораторів та готельєрів безкоштовно навчать англійської

У Вінниці можна буде безкоштовно «підтягнути» знання з англійської мови. Курси тривалістю у три місяці – для працівників готельно-ресторанного бізнесу.

Як повідомляє організатор, причиною тому є темпи розвитку туристичної галузі міста та збільшення кількості туристів. Відтак метою курсів є в першу чергу є знання, необхідні для комфортного спілкування з іноземними гостями.

На заняттях учні поетапно вивчатимуть лексику, яка пов’язана з темою готелів та ресторанів. Також можна буде освоїти розмовну англійську, адже у процесі навчання викладач та група «розігруватимуть» ті чи інші життєві ситуації. Заняття відбуватимуться в центрі «Vin Smart» (вулиця Соборна, 91).

Організатори: відділу справах молоді та туризму ВМР, КЗ Центр підліткових клубів за місцем проживання «Vin Smart». Детальну інформацію про курси можна отримати за телефоном: 50 – 82 – 13.

Для тих вінничан, які прагнуть вивчити більше мов, але не мають стосунку до готельно-ресторанного бізнесу – також є рішення: Speaking club у новому креативному просторі «Level 80», де можна вивчати французьку, німецьку та італійську мови. Деталі можна дізнатися ТУТ.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору