× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьких рестораторів просять закрити власні заклади на один день, щоб не потруїти клієнтів

У зв’язку з відключенням водопостачання, Держпродспоживслужба рекомендує на один день припинити роботу ресторанів та кафе у частині Вінниці.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, це потрібно зробити з метою недопущення погіршення санепідемситуації в місті та профілактики виникнення харчових отруєнь серед населення.

Служба посилається на інформацію від КП «Вінницяоблводоканал» щодо здійснення планових ремонтних робіт мережі водогону. Йдеться про період із 17 липня 23:00 по 18 липня 23:00, коли буде припинено подачу питної води в наступних районах:

– Замостянський та Староміський райони

– Пятничани

– смт. Десна

– Центр міста: вулиці Пирогова, Маліновського, Л. Толстого.

Також передбачається зниження тиску в таких районах міста: вулиці Князів Коріатовичів, Пирогова, Литвиненко, мікрорайон Поділля.

Відтак, Держпродспоживслужба рекомендує керівникам закладів громадського харчування, розташованих по вищевказаним вулицям не готувати страви на власних кухнях та відповідно – не влаштовувати у зазначений період жодних заходів із великою кількістю людей.

У той же час, дозволяється:

– здійснювати реалізацію нешвидкопсуючих продуктів харчування промислового виробництва

– для приготування гарячих напоїв використовувати бутильовану воду при наявності супровідної документації, яка засвідчує її якість та безпеку;

– реалізацію напоїв здійснювати в одноразові стакани (забезпечити їх запас)

– забезпечити достатню кількість вологих серветок, миючих та дезінфікуючих засобів для рук

– забезпечити запас дезінфікуючих засобів при наявності методичних рекомендацій щодо приготування розчинів

– забезпечити заклади запасом води для технічних потреб.

Також, Держпродспоживслужба зазначає, що виконання даних пропозицій та цивільно-правова відповідальність щодо порушення вимог чинного законодавства покладається особисто на керівників закладів.

Нагадаємо також, що сьогодні, 13 липня, керівництво Вінницької області, у зв’язку з “хлорним колапсом”, що триває в Україні, запевнило, що область готова до можливих перебоїв із постачанням хлору на Водоканал.

Читайте також: Ситуація напружена, але контрольована: в ОДА прокоментували проблему постачання хлору на Водоканал. ВІДЕО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору