Вінницьких музикантів кличуть на «Street music fest» до Дня Європи

20 травня із нагоди Дня Європи у Вінниці відбудеться конкурс-фестиваль вуличних музикантів «Street music fest». Наразі відбувається прийом заявок на участь у ньому вінницьких виконавців.

Щоб взяти участь у фестивалі, музичний гурт має подати заявку та прикріплені аудіозаписи організаторам до 14 травня, як повідомляє Вінницька міська рада. Із 15-го до 17-го травня серед надісланих пропозицій організаторами та компетентним журі будуть обрані найкращі гурти, які перейдуть до наступного етапу.

На фестивалі у вінницьких музикантів є можливість презентувати свою творчість протягом 15 хвилин. Вік учасників – не обмежено, як і музичні стилі та напрямки: фольклор, фольк-рок, панк-рок, хард-рок, етно-панк, авторська пісня тощо.

Музика вінницьких вулиць: хто її створює? ВІДЕО

Зауважимо, що до складу журі увійдуть професійні музиканти, лідери відомих гуртів та учасники телевізійних проектів. Оцінюватимуть конкурсантів за десятибальною системою по наступним критеріям: рівень виконавської майстерності, сценічна культура та артистичність, оригінальність виконання твору.

За результатами сумарного підрахунку балів журі визначає переможця конкурсу-фестивалю. Нагородження відбувається по завершенню виступів учасників.

Спеціальним гостем фестилю буде польський гурт «Kwartyrnik». Розпочнеться фестиваль о 15:00 у центральному міському парку на Фонтанній площі.

Електронна адреса для прийому заявок: streetmusikfest@gmail.com. Форму заявки можна завантажити ТУТ. Іншу інформацію можна отримати за телефоном: 59-52-47.

Конкурс-фестиваль організовує та проводить департамент культури Вінницької міської ради.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору