Вінницьких малят приваблюють годинники: за чим діти повзали біля міської ради

Четвертий і вже традиційний для червня «Забіг у повзунках» відбувся 29 червня у Вінниці біля міської ради. Майже півсотні найменших мешканців міста взяли участь у своїх перших в житті спортивних змаганнях, аби визначитися – хто ж найспритніший.

Цього року організатори – клуб “Універ” – оновили доріжки для повзання малят.

А от правила залишилися незмінними – ті ж самі 5 метрів діти мали подолати якнайшвидше, а батьки та команда підтримки могли тільки заохочувати “повзунів” різноманітними іграшками, аби стимулуювати малечу до перемоги.

“Іграшки” у кожної дитини цього року були як ніколи різноманітні. Якщо раніше дітей до швидкого подолання дистанції заохочували телефонами, ключами та звичайними іграшками, то цього року батьки були готові винести з квартири ледь не половину майна, аби їх чада відчули смак перемоги.

Так, принесли для заохочення і повітряні кульки, і морозиво, і гаманці. Вперше стимулом для малечі стали новомодні спінери, котрі набули популярності в цьому році. Активно дітки реагували на пульти від телевізора, а ще – на годинники.

Усе це брязкання, дзижчання, гудіння, приплескування та прицмокування перемішалося зі сміхом, криками та плачем дітей.

Але не всі діти були такі мотивовані. Деякі хлопчики та дівчатка так і не взяли участь у повзанні на швидкість – вони солодко спали у матусь на руках. Декотрі ж, лише торкнувшись ніжками “бігової доріжки” відмовлялися повзти, як би їх не вмовляли. Попри намагання матусь змусити діток зрушити хоч на сантиметр, малюки були непорушними, а свою незгоду виражали у сльозах.

Однак, не зважаючи на ці нюанси, відзнаку за участь отримали усі. Також малюків частували морозивом, а ще дарували альбоми для малювання – на майбутню творчість малят.

Учасникам, які посіли призові місця, вручали також сертифікати на відвідування дитячого кафе, запас вологих серветок, а тим, хто здобув перші місця – запас підгузків.

Так, серед дівчаток найспритнішою стала 13-місячна Софія Черкес, котра подолала дистанцію за 14 секунд.

  • Вона вже й ходити вміє, і я хвилювалася, що не захоче вже повзати. Але поповзла. Заманювала її ключиками, цукерками та годинником. Вона дуже любить слухати музику та пританцьовувати, тому гадаю, в майбутньому вона займатиметься саме хореографією, каже мама Катерина.

Так само завдяки маминому годиннику найшвидше проповз 9-місчний Ілля Скляров, котрий став не лише переможцем серед хлопчиків, а й абсолютним чемпіоном цього року – 5 метрів від подолав за 9 секунд.

  • Ми не тренувалися спеціально до змагань – він і так активний і завжди до всього тягнеться, – коментують перемогу хлопчика його батьки Інна та Віталій. – Це перше наше змагання. Він у нас майбутній чемпіон – хочемо, щоб був футболістом. Але, звісно, якщо він забажає. Але однозначно спортом буде займатися.

Результати “Забігу в повзунках”:

Хлопчики

3 місце – Тимофій Бондар (14 секунд)

2 місце – АртемКупринюк (12 секунд)

1 місце – Ілля Скляров (9 секунд)

Дівчатка

3 місце – Злата Гальчук (27 секунд)

2 місце – Ніка Лабунська  (15 секунд)

3 місце – Софія Черкес (14 секунд) 13 секунд

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору