Вінницьку площу Гагаріна відкрили після реконструкції, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 31 серпня, відбулося урочисте відкриття реконструйованої площі Гагаріна. Все встигли, як і обіцяли – до 1 вересня.

Так, в останній літній день міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Микола Фурманюк показали результати та подякували працівникам за роботу.

IMG_3410

Ті, хто відновлював площу, отримали від ВМР та виконкому подяки, квіти та «спасибі» у конвертах. Про те, як минали робочі будні майстрів ми вже писали раніше.

IMG_3437

Сьогодні ж, під прицілом камер, певно, десятка місцевих ЗМІ, робітники трохи знітились та не дуже охоче спілкувались із журналістами. Та Vежа все ж спробувала їх розговорити.

Підходимо до двох хлопців із служби контактної мережі (завідували лініями, по яким їздять трамваї і тролейбуси) та питаємо, чи задоволені власною роботою. Вони, не представляючись, все ж говорять із нами.
– Чого ж, – каже один з них, смаглявий, – задоволені. Все робили за планом, нічого не траплялось такого. Все було «чітко».

IMG_3553

«Підколюємо» працівників – чи не постраждала від такої швидкості якість?
– Та що мало бути? – дивується інший, русявий. – Казали ж, до першого вересня впораємось.

Йдемо слухати Фурманюка, Моргунова і Коровія, які саме приїхали та приготувалися відповідати журналістам.

Всі троє радіють, що встигли, не «напартачили» та ще й від завтра площею повністю відновлять рух транспорту.

Щодо технічних показників проекту реконструкції трамвайних колій, то вони такі:

Довжина колії – 959 метрів, ширина – один метр. Загальне покритття проїжджої частини – 6 188 кв. метрів, тротуарів – 1 148 кв. метрів. Загалом для трамвайних колій використали 324 плитки. Також реконструйовано центральний колектор із водоприймальною камерою та 48 метрів погонних водогону.

Фурманюк показав оточуючим фото «до та після» й прозвітував перед Моргуновим і Коровієм: роботи йшли майже цілодобово, тому все встигли й зробили усе якісно. Все обійшлося приблизно у 34 мільйони 650 тисяч гривень, але остаточна цифра буде за два тижні, бо ще вчора подавалися акти виконаних робіт.

IMG_3460

Моргунов та Коровій подякували працівникам і один одному за гарно виконану роботу, перейшли до церемонії вручення подяк монтажникам, монтерам, електрозварювальникам й іншим майстрам, котрі робили «обличчя» площі.

IMG_3495

До слова, львівська бригада, яка вкладала плитку, відтепер може бути задіяна і в наступних вінницьких проектах.

Тож, як і повідомлялося раніше, рух автомобілів площею Гагаріна буде повністю відновлений вже завтра, 1 вересня.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору