× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницького патрульного звільнили за отримання хабаря. ФОТО

Вінницького поліцейського, який узяв хабар – звільнено. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук очільник патрульної патрульної поліції Вінниці Редван Усеінов. 

У дописі Усеінова зазначено, що факт отримання інспектором хабара було встановлено 29 серпня за адресою вулиця Замостянська, 31. Завдяки повідомленню про правопорушення на місце події вирушило керівництво Управління.

Як повідомив Усеінов, за даним фактом порушено провадження за частиною 3 статті 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

“Таким співробітникам не місце в лавах патрульної поліції і тепер він не буде спати спокійно дома. Патрульна поліція це велика родина і ми не терпимо таких негідників. Дякую громадськості за пильність!” – написав керівник вінницьких патрульних та зауважив, що хабарник вже звільнений та буде притягнутий до відповідальності.

На таку позицію головного патрульного Вінниці відреагували й місцеві активісти. Зокрема громадська організація “Дорожній контроль. Вінниця” опублікувала відео, в якому вони поспілкувалися із очільником патрульної поліції.

Редван Усеінов у свою чергу зазначив, що надав коментар уповноваженим органам. На запитання активіста про те, чи вважає Усеінов, що мало місце отримання хабара інспектором – очільник патрульної поліції відповів ствердно:

– Я вважаю, що було. Є для цього органи слідства, які будуть здійснювати слідчі дії. Я його звільнив. Те, що я міг зробити зі своєї сторони – я зробив. Я його звільнив і з сьогоднішнього дня (30 серпня – авт.) він не працює в органах внутрішніх справ.

У свою чергу очільник “Дорожнього контролю” Володимир Затайдух прокоментував відео: “Дуже здивований даною позицією! Я надіюсь, що вона і надалі буде такою принциповою відносно хабарників! Дійсно адекватно відреагували на дану подію”.

Нагадаємо також, що раніше Редван Усеінов прокоментував поведінку патрульних, які демонструють службові посвідчення громадянам на рівні поясу.

Фото зі сторінки Дорожнього контролю

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору