× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницького депутата-“радикала”, підозрюваного в хабарництві, взяли під варту

Депутата вінницької обласної ради Володимира Криська, затриманого нещодавно у власному кабінеті під час отримання хабаря, рішенням суду взяли під варту.

Володимира Криська який вчора, відразу після слідчих дій поскаржився на погане самопочуття та був доставлений в реанімацію, сьогодні привезли на судове засідання по обранні йому запобіжного заходу.

У Вінниці взяли на хабарі депутата від партії Ляшка?

Адвокат депутата вступив з клопотанням не допускати на судовий розгляд представників ЗМІ, яке задовольнив суддя Андрій Михайленко. Про це повідомляє ресурс i-vin з посиланням на vlasno.info.

Зрештою, суд постановив взяти під варту Криська з правом внесення застави у розмірі 80 тисяч доларів. Після оголошення ухвали депутата знову доправили до лікувального заходу.

Нагадаємо, що депутат Володимир Крисько був затриманий представниками СБУ та прокуратури під час отримання хабаря у розмірі $3000 нібито за сприяння одному з підприємств у позитивному висновку депутатської комісії. Того ж дня лідер РПЛ Олег Ляшко відхрестився від свого однопартійця.

“Антикорупційні” депутати Вінницької облради проігнорували отримання хабара колегою: “немає доказів”

Водночас депутати обласної ради, що входять до складу комісії облради з оцінки корупційних ризиків відмовилися розглядати факт отримання хабаря колегою, посилаючись на те, що “недостатньо доказів”. До слова, сам Володимир Крисько також є членом “антикорупційної комісії”.

Фото i-vin.info та vinnitsa.info

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору