Вінницького бійця УНСО лишили під вартою за підозрою у привласненні коштів ОСББ. ФОТО

Апеляційний суд Вінницької області відмовив адвокату Андрія Кошубського щодо поновлення строків на оскарження рішення міського суду, відповідно до якого його взяли під варту.

За словами головуючого на судовому засіданні судді Антона Рупака, термін на апеляційне оскарження сплинув 2 липня, а захисник надіслав електронною поштою апеляційну скаргу лише 11-ого числа. Доводи адвоката, каже Рупак, про поважні причини пропуску строку на її подання суд вважає безпідставними і такими, що не ґрунтуються на законі.

Нагадаємо, Андрію Кошубському інкримінують зловживаня своїм службовим становищем і привласнення майже 280 тисяч гривень ОСББ «Вінниця. Короленко 33», яким він керував з листопада 2016 року по квітень 2018 року.

В ухвалі суду від 16 липня повідомляється, що Сергій Кошубський «з рахунку ОСББ перерахував на свій особистий картковий рахунок грошові кошти у сумі 5710 гривень, які перебували в його віданні та у подальшому розпорядився ними на власний розсуд. Будучи звільненим з 12.04.2018 з посади голови правління ОСББ «Вінниця. Короленко 33», маючи доступ до рахунку Об’єднання повторно перераховував протягом квітня грошові кошти на свій особистий картковий рахунок чим завдав матеріального збитку ОСББ на загальну суму 279 016 гривень, яка наразі не відшкодована».

Рішенням міського суду Андрія Кошубського доправлено до Вінницького СІЗО№1, де підозрюваний перебуватиме до 21 серпня 2018 року. Одночасно було визначено розмір застави у сумі 140960 гривень.

Ухвалу апеляційної інстанції підозрюваний зможе оскаржити до Верховного Суду упродовж 3 місяців.

Андрій Кошубський є начальником штабу Вінницької крайової команди УНСО. Його соратник – голова партії УНА-УНСО, вінничанин Сергій Чумак вважає справу проти Кошубського замовною. Власну позицію він виклав на своїй сторінці у facebook.

«Кілька місяців тому, – пише Сергій Чумак, – мені почали натякати що Вінницьке УНСО вже всіх “за”””ло”. І якщо ми не зупинемось, то нас почнуть “вибивати”. Будть бити по оточенню Чумака. …Трохи більше року тому, Андрія Кошубського обрали головою ОСББ будинку, в якому він проживає з родиною. Він чесно відпрацював рік і за його ініціативою, кілька місяців тому, його переобрали. За рік діяльності, по рахунку рахунку ОСББ за рік пройшло 284 тис грн. Вся ця сума фігурує в справі як “вкрадена”. Ви це уявляєте? Працювали люди, платилась зарплата, оплучувалась електрика, сміття, ліфти…. По закінченню року подавався звіт в податкову. На основі виписки з банку про рух коштів та заяви члена правління ОСББ людину кидають за грати. Не взявши до уваги всієї бухгалтерії. Не замовлено? Тут радять порішати все по тихому. Що рішати? і з ким?

…На суді, Андрій просив долучити до справи бухгалтерію ОСББ. А прокурор заперечив. Бухгалтерію до справи не долучили.

Те що роблять поплічники Калетника мене зовсім не дивує. Сумно що “слабкою ланкою” виявився Андрій. Але не було б його, був би хтось інший. Сьогодні він сидить – значить він сидить за нас. А ось злорадство з цього приводу від певних активістів мене, чесно, дивує. Ви ж не одноразово сиділи в нашому офісі, пили чай-каву, тиснули нам руки…. Сьогодні ви смієтесь, обзиваєте Андрія злодієм. Йдіть посмійтеся в очі його дружині, яка з двома маленькими дітьми 2-х і 3-х років із “государєвим пособієм” у 800 грн на місяць.

Да, калетники не вічні, так само як і їхні господарі»

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору