Вінницькі волонтери щоп’ятниці годуватимуть безхатченків біля “Урожаю”

Починаючи з цієї п’ятниці біля ринку “Урожай” волонтери протягом року допомагатимуть безхатченкам та будуть забезпечувати їх їжею.

Допомога безхатченкам є основою проекту “Соціальне патрулювання”, що втілюється ГО “Полум’я надії”. В його рамках волонтери забезпечують бездомних гарячою їжею та напоями. Також безхатченкам надається змога прийняти душ, безкоштовно підстригтися та, в разі потреби, отримати лікарську допомогу.

З 10 серпня біля ринку “Урожай” волонтери забезпечуватимуть безхатченків їжею. Проект передбачає, що такі акції відбуватимуться щоп’ятниці о 17:00 впродовж року.

Як розповів у коментарі Vежі волонтер проекту Володимир, всі охочі вінничани зможуть допомогти. Так, протягом останніх кількох тижнів, завдяки допомозі небайдужих, було зібрано близько 300 кілограмів одягу для бездомних. Пункт збору розташований на вулиці Воїнів Інтернаціоналістів, 12. З усіма питаннями можна звертатися за телефонами: 093 561 2953 та 096 006 3605.  

Нагадаємо, що проект “Соціальне патрулювання” брав участь у конкурсі фінансової підтримки соціально-культурних проектів від міської ради. Він зайняв перше місце, набравши 23,56 бала.

Фото: http://tempeaction.org

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору