× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі волонтери просять допомогти добровольцям з Новогородівки

Національні Дружини спільно з ГО «Студентське братство Вінниччини» здійснюють збір гуманітарної допомоги для Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» у місто Новогородівка Донецької області.

  • В хлопців дефиціт відчувається у всьому. Вони тримаються лише на волонтерах, які досі про них не забули і зі всієї України збирають цю допомогу. Потрібно все. І їжа, і солярка, щоб доїхати до передової від бази. – розповідає волонтер Національної Дружини Михайло.

Необхідна допомога буде надана підрозділам «Правого сектору» 1 ОТГ та 2 ОТГ на базі міста Новогородівки.  

  • На мою думку, зараз допомогу потрібно возити добровольцям, тому що в них немає зарплатні і взагалі ніякого забезпечення, тому ми вирішили везти їм, а не в бригади. – продовжує волонтер.

За словами Михайла, найнеобхіднішим для хлопців зараз є взуття та теплий одяг- форма, камуфляж МТП 48/59 Р., термобілизна, шкарпетки та рукавиці, балаклави, спальні мішки та продукти з тривалим терміном зберігання. Також волонтери збирають медикаменти, серед яких- ліра (розчин для ін’єкцій), кетанов (пігулки), парацетамол (розчин для ін’єкцій), цераксон, аспаркам, гек-інфузія 6%, алора, вінпоцетин, антисептики та шприци.

Збір допомоги здійснюється до 12 жовтня за адресою – вул. Соборна 7 (приміщення тур-клубу «Бідняжка»), а передача необхідних речей та продуктів добовольцям відбуватиметься 13 жовтня.

Для додаткових питань – 068 841 8558 Михайло, 068 027 3433 Тетяна.

 

Автор: Дарія Марущак

Поділитись публікацією
Вгору