× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі велосипедисти здобули золото і бронзу на змаганнях у Львові. ВІДЕО

Вінницькі велосипедисти зайняли призові місця на Чемпіонаті України з велотреку у Львові.

Про це повідомляє UA Вінниця. Велосипедист Андрій Чернявський переміг у гонці на випередження. Оскільки у Вінниці немає трекової арени, то спортсмен перед початком змагань тренувався на шосе.

– Збірка велосипеду, приготування техніки до старту – я стараюсь в приготування внести свої сили, тому що воно надає мені якоїсь впевненості перед виходом на старт. Велоспорт є дуже небезпечним спортом і я вже зазнав дуже багато падінь, – описує процес підготовки Андрій Чернявський.

Він займається велоспортом вже 12 років. За словами Андрія, на чемпіонаті країни головним суперником стає львівський трек.

– До львівського треку завжди доводиться звикати, перший раз ти приїхав чи вже всоте. По-перше, у нас нахил віражу сильніший і крутіший, ніж у Європі, наш трек вужчий за європейський. І саме полотно, дерев’яне, набагато гірше, ніж у Європі, – розповідає Андрій.

За словами тренера команди, Василя Пастернака, Андрій є лідером команди.

– Він був рекордсменом України, був шостим на чемпіонаті світу та й зараз високі досягнення. Стараємось, щоб потрапити на етапи кубку світу і потім на чемпіонат світу, – зазначає тренер.

Бронзу на змаганнях здобув інший вінничанин – 17-річний Дмитро Бартюк. Він займається велоспортом впродовж шести років і тренується разом з Андрієм Чернявським.

– Він для мене не конкурент, він приклад. Він вже майстер спорту міжнародного класу, а поки тільки майстер спорту. У нас зараз різні категорії, але їздимо вже разом, – каже Дмитро.

В загальному заліку вінницька збірна посіла на змаганнях у Львові четверте місце. Наприкінці жовтня у Львові відбудеться заключний етап змагань. Якщо Андрій Чернявський переможе і там, то потрапить до складу національної збірної.  

Фото: http://www.racehorizonpark.com/

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору