× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі велосипедисти привезли «пічку-ракету» на фестиваль їжі та зварили борщ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Наваристий борщ з «пічки-ракети», конкурси на витривалість та повільність, а ще – кубки та квитки на подорож на гондолі. Саме так сьогодні, 22 квітня, у Вінниці відбулося урочисте завершення велозмагань з цикло-кросу «Доганяко».

 

Ініціaтивнa групa «Критична Маса» разом зі спільнотою «Вело Вінниця» та партнерами змагань розгорнули на території фестивалю Food Fest у центрі міського парку власну локацію.

Читайте також: Призи глядацьких симпатій: найсмачніше на Vinnytsia Food Fest за версією вінничан. ФОТОРЕПОРТАЖ

Тут велоспедист Олександр Царевський пригощав усіх охочих борщем власного приготування, який до речі готувався у печі – також власного «виробництва».

 

– Кодова назва пічки – «Ракета», – розповідає Олександр Царевський. – Схему взяли з інтернету. Трохи модернізували, бо вона ще трохи димить, а випробовували її вперше сьогодні о першій ночі. Трохи полегшимо конструкцію та будемо її брати на зимові змагання, бо вона економна: якщо звичайній пічці треба мішок дров, то тут – хіба третина.

Вже коли борщ – грибний та без м’яса – був готовий, на локацію приїхало кілька десятків велосипедистів. Вони повернулися з третього етапу змагань, що тривав сьогодні на території поблизу сходів – на «Панорамі». В рамках цього етапу велосипедисти за допомогою природних перешкод та сходинок вниз до річки – долали різноманітні дистанції.

– В нас сьогодні відбувся фінал, – каже організаторка змагань «Доганяйко», Інна Галантюк. – Це наш велосипедний «фан», який ми розпочали ще наприкінці січня. Другий етап був за температури у -12 градусів, але приїздили брати участь навіть діти. Якщо рахувати усі етапи, то загалом у змаганнях взяло участь близько сотні велосипедистів.

Читайте також: У Вінниці відбулися “фанові” змагання з “велобіатлону”. ФОТО

Мороз, рожева фарба та стрільба з коліс: у Вінниці провели змагання з велобіатлону. ФОТО

Перш ніж нагородити переможців, організатори влаштували кілька конкурсів. Наприклад, у першому, що називався «Вело-Драгом», задачею було подолати дистанцію у 5 метрів…. якнайповільніше. При цьому не можна було торкатись ногами землі та їхати «зигзагами». Конкурс відбувся у кілька етапів, а переможцю – Дмитру під номером 42 – вручили фірмову наліпку.

   

Другий конкурс – на витривалість: велосипедисти тримали своїх «залізних» коней на витягнутих руках. Звісно задачею було – протриматись якнайдовше. Врешті й тут переміг Дмитро, тільки під номером 71.

   

Вже потім відбулося нагородження переможців змагань «Доганаяйко».

За результатами третього етапу серед чоловіків: 3-тє місце – Дмитро Григорцов, 2-ге – Боган Калуцький, 1-ше – Сергій Ванжула. А ось що стосується жінок, то учасницею цього етапу стала тільки одна дівчина – Надія Василівна (прізвище залишилось у таємниці). Відтак, вона стала №1.

 

– Головний мій секрет успіху – я з дитинства любила кататися та вивчала свій велосипед, а нині – працюю тренером з велоспорту у ДЮСШ №3, треную діток, – каже Надія Василівна. – Ось і все – просто любов до велосипеда. Моєю найбільшою дистанцією в змагальному ритмі стала поїздка у 100 кілометрів, яку я подолала за 2 години 32 хвилини.

Що ж стосується фінальних результатів «Доганяйка», то серед чоловіків Кубок, почесний диплом та квиток на «викатку» на гондолі (а ще – ящик «Пепсі» від організаторів FoodFest) отримав Сергій Ванжула, а серед жінок – Тетяна Галіна.

– Мій секрет – багато тренуватися, – каже Сергій Ванжула. – Намагаюся виїздити на тренування хоча б тричі на тиждень. За раз максимум долав понад 100 кілометрів, а якщо тренування інтенсивні – то близько 60 кілометрів. В будь-якому випадку, покидати цю справу не можна, систематичність – наше все.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Vinnytsia Food Fest: повна програма та мапа фестивалю

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору