Вінницькі церковники влаштують у місті масштабну ходу

Релігійні організації Вінниці заплановали провести широкомасшатбну ходу наприкінці травня. 

Про це домовилися обласна Рада церков та релігійні організації і Рада національно-культурних товариств. Представники релігійних громад (РКЦ, УПЦ, АСД, ОЦХВЄ, УЦХВЄ, ЄХБ, УАПЦ) та національних спільнот, а саме грузинської, ромської, польської та єврейської культур, обговорили заходи, спрямовані на збереження традиційних християнських цінностей, повідомляє Вінницька обласна держадміністрація.

Учасники зустрічі домовилися провести в області широку інформаційно-просвітницьку кампанію, щоб популяризувати християнську мораль спільними зусиллями громадських організацій, церкви та національних спільнот.

Було вирішено провести у Вінниці широкомасштабну ходу за здорову сім’ю та духовні цінності, після завершення якої заплановано проведення концертної програми та інших просвітницьких заходів відповідно до тематики за участю представників національно-культурних товариств. Орієнтовно захід організують наприкінці травня.

– Публічна хода покликана підтвердити те, що вінничани та український народ загалом прагне жити духовними цінностями, адже важливою передумовою збереження, розвитку та процвітання Української держави є захист та підтримка інституту сім’ї, – зазначили учасники зустрічі.

Ця зустріч стала першим засіданням робочого органу, діяльність якого спрямована на популяризацію родинних цінностей серед населення Вінниччини.

Нагадаємо, що минулого місяця у Вінниці “праві” заблокували проведення ЛГБТ-заходу.

Фото – Фirtka.if.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору