× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі танцівниці здобули 75 нагород і виграли Кубок Європи в Болгарії. ФОТО

Вихованиці танцювальної студії “Шахіна” взяли участь у міжнародних змаганнях “European Cup of Belly dance and modern dance” в Болгарії, де вибороли 75 нагород, включно з Кубком Європи-2019.

Як повідомила Діана Подолянчук, керівниця танцювальної студії, на цих змаганнях вони вибороли 28 перших місць, 22 других місць, 18 третіх місць, а також 6 кубків за групові місця та Кубок Європи-2019.

Водночас у своєму дописі на Фейсбуці Діана Подолянчук зазначила, що це їхній перший досвід закордонних змагань.

 

 

У коментарі виданню “Український інтерес” вона також розповіла, що “кожен номер її вихованиць має свою історію і порушує важливі соціальні теми”. Одним із таких був номер “Молитва за Україну”.

Головна героїня – це маленька дівчинка, мама й тато якої – військові. Вона спочатку танцює сама, потім – зі старшими дітками, а потім приєднуються її батьки. Тато цієї дівчинки воював в АТО, і вона його чекала, – розповіла Діана Подолянчук. – Цей танець про те, як ця дівчинка бачить нашу Україну, її майбутнє, про віру в свою Батьківщину. Це дуже зворушлива історія. І ми з цим танцем виграли кубок Європи.

 

У повідомленні також йдеться, що в команді українських танцюристів була дівчинка із синдромом Дауна – Марія Гнатик, яка єдина в Україні виступає на сцені без тренера. За індійський танець вона здобула “золото”.

Нагадаємо також, що нещодавно Марійка перемогла на міжнародному конкурсі краси “Top Model Interbriliant World Spring 2019”, який відбувся у Чехії.

Фото – зі сторінки Діани Подолянчук у Фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: Вінницькі танцівниці привезли 90 нагород та гран-прі з фестивалю «Inter Galactic». ФОТО

Читайте також: «Сонячна» дівчинка з Вінниці перемогла на міжнародному конкурсі краси. ФОТО

Читайте також: По багнюці під колючим дротом: Міс Вінниця виграла екстремальний етап конкурсу “Міс Україна-2019”. ФОТО, ВІДЕО

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору