Вінницькі світлодіоди зекономили бюджету 100 тисяч

У світлофорах Вінниці торік замінили майже 300 лампових модулів на світлодіодні, завдяки чому вдалося зекономити на витратах на електроенергію.

Як повідомляє “Житло.in.ua” із посиланням на  ecotown, комунальне підприємство «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» замінило 284 одиниць лампових модулів світлофорних об’єктів на світлодіодні. У такий спосіб вдалося зекономити 110 тисяч гривень витрат на електроенергію.

У Вінниці створюють унікальні вуличні ліхтарі та «Розумне тепло»

А комунальним підприємством «Міськсвітло» за кошти міського бюджету при будівництві та реконструкції мереж зовнішнього освітлення замінено на світлодіодні 1 295 світильників.

Згідно з порталом публічних закупівель Prozorro, комунальне підприємство «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» у січні 2017 року оголосило тендер на придбання світлодіодних модулів. Переможець аукціону ТОВ “СЕА Електроніка” мало поставити до кінця травня 132 світлодіодних модулів майже на 400 тисяч гривень.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору