× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі степістки виступлять разом із гуртом «ДахаБраха» на головній сцені країни. ВІДЕО

Дівчата із вінницького колективу  Flame Tap давно мріяли виступити разом із гуртом “ДахаБраха”. Сьогодні, 10 листопада, ця мрія здійсниться.

Буквально за добу Яні Лісовій та Євгенії Дудник-Танасюк запропонували виступити разом із гуртом на великому концерті у Києві. Дівчата, які надіялися хоча би затанцювати у Вінниці, були шоковані такою пропозицією. За ніч їм довелося допрацювати номер, щоб затанцювати під повноцінну композицію.

Степ на аварійному мосту: вінничанки вразили країну танцем біля старовинного млину. ВІДЕО

Степістка Яна Лісова розповідає, що повідомлення від менеджерки гурту надійшло вчора:

– Дівчатка, перепрошую, що так пізно. Я менеджер гурту ДахаБраха і у нас виникла дурна думка – ну вона одразу виникає, коли бачиш ваш мегастеп – що можливо це реально повторити на концерті, але ми чогось подумали, що то буде складно, а от Влад Троїцький – наш режисер, не звик відступати і дуже хоче, щоб ви були з нами в палаці Україна 10 листопада (субота), тобто практично завтра. Як думаєте чи це можливо? На яких умовах і що для цього необхідно? І головне питання чи це реально зробити під ту версію, яку ми граємо на концертах – вона довша і швідша ніж в записі?, – цитує повідомлення менеджерки гурту Яна.

Дівчина зізнається, що часу на емоції після такого повідомлення не було, адже на цей день мала багато планів і довелося діяти максимально швидко і оперативно.

– Звичайно ми зраділи, але не усвідомили ще. В цей день в мене купа планів була. Адже чемпіонат в цей же день. Нема часу на емоції. Одразу почали вирішувати питання з підлогою, квитками, мікрофонами. Як дітей додому відправити. Це все хвилююче однозначно. На чемпіонаті танцюємо свою коротку версі, як у кліпі. А вже після обіду в палаці саундчек з “дахою” під повню версію, яку доставили вночі, – ділиться емоціями Яна.

Тому вже сьогодні ввечері в палаці “Україна” здійсниться мрія як мінімум двох вінничанок, концерт розпочнеться о 19:00, вартість квитків на нього починається від 1750 гривень. Яна зізнається, що дуже надіється виступити разом і у понеділок під час концерту “Даха Браха” у Вінниці.

Читайте також: Директор «ГогольФест» Максим Демський: «Ми хочемо абсорбувати аудиторію, яка не любить попси»

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору