× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі школярі зібрали подарунки дітям з Донеччини. ВІДЕО

Книжки, фломастери, шоколад та листівки із побажаннями миру – вінницькі школярі зібрали подарунки для дітей, що мешкають на Донеччині. Пакунки повезуть волонтери, які не лише додали корисні речі та смаколики від себе, а й влаштують невеличкий благодійний тур з рок-гуртом. Доставити зібрану допомогу планують на Водохреща.

Розпочався збір з фізико-математичної гімназії №17: учениця другого класу Марія Щупко ще перед Новим роком оголосила у своєму класі збір допомоги дітям, що проживають на Донеччині. До справи долучилися й учні інших молодших класів, разом їм вдалося зібрати 150 пакунків, повідомляють у сюжеті UA: Вінниця.

 

– Чотириста двадцять дітей початкової школи відгукнулися, поклали в кожну коробочку те, що вважали за потрібне: хто книжку, хто олівці, хто фломастери… І кожен підписав листівку “бажаємо миру, добра”, – розповіла голова батьківського комітету гімназії №17 Анна Щупко.

– Вони знаходяться у такій зоні, у якій постійно кидають гранати і там в них дуже сумно. А ми зараз живемо в затишку, нам батьки купують все, а в них немає нічого. Тому потрібно їм допомагати, це наші рідні братики і сестри, – пояснила свою участь у зборі допомоги учениця четвертого класу Ольга Панасенко.

До доброї справи долучились учні й іншої приватної школи та громадська організація “Едельвейс”. Всю зібрану допомогу повезе волонтерка із Шаргородського району , а тому до гуманітарного вантажу додадуть ще допомогу від мешканців району. Серед іншого, там будуть яблука, млинці та вареники. Також з ними на схід поїде відомий рок-гурт Kozak System.

– Поїздка 19, 20, 21 – блок концертів, які відбудуться в Авдіївці, Попасній та Новотошківці. Під час цього благодійного турне ми відвідаємо дитячий інтернат в місті Сєвєродонецьк. На 19 січня будемо проводити купання, – розповіла волонтерка Валентина Вельган.

До речі, подарунки дітям Донеччини готували в багатьох регіонах України. Зокрема, до Вінниці має прибути допомога з Івано-Франківська, аби тут сформувати колону із декількох бусів. Окрім подарунків, на Донеччині покажуть й “Книгу Добра”, до якої увійшли історії дітей про те, якою вони уявляють Батьківщину та добро.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору