Вінницькі пластуни кличуть на “Снігохід” – зимові змагання для мандрівників

Зимові змагання з орієнтування на місцевості “Снігохід” відбудуться у Вінниці 17 лютого.

“Снігохід” – це проект скаутської організації Пласт. Кожного року його організовують в одному з неординарних та цікавих куточків нашої країни. Вінниччина прийматиме зимові змагання вже втретє. А загалом це вже сьомі такі змагання. Раніше вони відбувались на Львівщині та Тернопільщині.  

За великим рахунком “Снігохід” це квест на відкритій місцевості. Учасникам потрібно знайти якомога більше точок, визначених в їхньому завданні та сфотографуватись там всією командою. Кожна точка дає команді можливість набрати певну кількість балів.

Є два види змагань – для любителів та для професіоналів. Незалежно від того в яку команду записуються учасники, завдання всі отримують однакові. Головна відмінність в тому, що професіонали це ті, хто вже брали участь в подібних змаганнях або відчувають себе спроможними швидко впоратись із завданнями.

Команди налічують від двох до чотирьох учасників. Для того щоб взяти участь в “Снігоході” потрібно мати 15 років або більше та, бажано, кількох друзів з якими можна буде утворити команду.

Як розповідають організатори, зазвичай на участь в таких змаганнях зголошується 100 і більше людей. Цього року очікують більше 150 осіб.

Зареєстрованим командам повідомлять про час та місце збору, а також забезпечать транспорт до місця проведення змагань.

Для того щоб взяти участь у VII зимових змаганнях з мандрівництва “Снігохід” потрібно зареєструвати свою команду тут.

Читайте також: Від табору до фронту: чим живе вінницький Пласт

Фото: Пласт 

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору