Вінницькі «Пірати» відкриють новий велосезон заїздом на 50 кілометрів

Покатеньки на велосипедах, пікнік та чай – саме так у Вінниці відкриватиме новий теплий сезон місцевий велосипедний клуб «Пірати».

18 березня об 11 ранку поблизу магазину «Велохаус» (вулиця Хмельницьке шосе, 4) зберуться учасники зазначеної спільноти, а також усі бажаючі долучитися до урочистих покатеньок.

Як зазначають організатори, заїзд відбудеться за будь-якої погоди, а маршрут пролягатиме, як і минулого разу, через асфальтовані дороги та частково – ґрунтову місцевість. Якщо ж буде сніг чи дощ, то маршрут пролягатиме тільки по асфальту. У якості зігріваючих засобів велолюбителям влаштують пікнік із вогнищем та пригощатимуть гарячим чаєм.

Попередній маршрут (який може бути дещо змінений у випадку дощу) виглядає так (дистанція у 50 кілометрів): з Вінниці велосипедисти виїдуть у сторону Якушинців, звідти повертатимуть до Лисогори, потім – до Переорок та Тютюнників. Наступні пункти – Павленки та Мізяків, а звідти, розвернувшись, учасники події поїдуть у сторону Медвідки та Лаврівки, проїдуть околицями Стрижавки, звідки вирушать у сторону Вінниці.

Також організатори радять мати з собою запасну камеру для велосипеду, шолом, рукавички, декілька пляшок води, гроші (про всяк випадок та для фуршету) і спеціальні окуляри.

Усі деталі та оновлення інформації про подію та маршрут зокрема можна відстежувати та обговорювати на відповідній сторінці у соцмережі Фейсбук. Орієнтовно подія триватиме до 16 години.

Нагадаємо також, що 30 березня вінницька ініціaтивнa групa велоактивістів «Критична Маса» оголошує «Велику Весняну Викатку».

Читайте також: «Почати з понеділка»: де знайти і як долучитися до неформальних ЗОЖ-спільнот Вінниці. ОГЛЯД

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору