Вінницькі патрульні найкраще в Україні шукають зниклі після ДТП авто

Вінницькі поліцейські протягом минулого року відшукали найбільше зниклих винуватців ДТП. За цим показником вони обійшли своїх колег з усієї країни.

На сторінці патрульної поліції Вінницької поліції у Facebook зазначено, що протягом 2017-го року у Вінниці трапилось 1523 ДТП, з яких 1215 лише з матеріальними збитками, а 308 – з потерпілими. Подеколи винуватці дорожньо-транспортних пригод тікали з місця аварії, при чому вони не лише не чекали на приїзд поліції, а й не надавали першу медичну допомогу постраждалим. Такі випадки стались 215 разів.

Розшуком таких водіїв та їхніх авто займається відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Управління патрульної поліції. Протягом минулого року з 215 ДТП, де винуватець зник з місця пригоди, інспектори розкрили 195 справ, ще 20 розшукових матеріалів знаходяться на розгляді.

Таким чином, працівники Управління патрульної поліції Вінниччини на першому місці серед усіх областей з розшуку зниклих після ДТП автомобілів і мають 90,7% розкриття таких справ.

Як приклад ефективної роботи, у патрульній поліції Вінниччини наводять приклад подібної ДТП:

  • 29 грудня минулого року на Хмельницькому шосе трапилась дорожньо-транспортна пригода: автомобіль Audi A4 на іноземній реєстрації зіткнувся з автомобілем Fiat Scudo, після чого зник з місця пригоди. Свідки події запам’ятали фрагмент номерного знаку та передали інформацію працівникам патрульної поліції. Після ряду вжитих розшукових заходів 9 січня поточного року інспектори повністю встановили номерний знак автівки-втікача та знайшли чоловіка, який перебував за кермом у момент вчинення ДТП. Правопорушник намагався уникнути відповідальності, переховуючись від поліцейських. Він навіть встиг продати свій автомобіль. Однак працівникам відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП вдалось встановити всі обставини цієї справи.

На чоловіка склали адмінматеріали за вчинення ДТП (ст.124) та за те, що він залишив місце дорожньо-транспортної пригоди (ст. 122-4).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один рік на варті міста: як працюють вінницькі патрульні. Частина перша – ДЕНЬ

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору