Вінницькі народні депутати – найбільш дисципліновані в країні. ГРАФІКА

“За три роки роботи Верховної Ради України народні депутати 4 мільйони 655 тисяч 128 разів висловлювали свою позицію під час голосувань.
За цей час у середньому український парламентар пропустив кожне п’яте голосування, у третині випадків взагалі “не голосував”, а під час двох з п’яти голосувань натискав кнопку “за”. Натомість лише один раз зі ста голосував “проти”, а ще у семи відсотках випадків “утримувався”.
Так починається аналітичний матеріал Громадянської мережі “Опора”, котра проанілузвала голосування усіх українських народних обранців нинішньої каденції Верховної Ради. Серед них виокремили ТОП-депутатів, які найбільше голосували “за” чи “проти”, прогулювали засідання парламенту, або ж переважно “утримувалися”. До таких “топів” потрапили і кілька вінницьких нардепів.
Серед тих, хто пропустив найменше засідань Верховної Ради – народний депутат з Вінниччини з Іван Спориш. В п’ятірці найбільш дисциплінованіших обранців – і вінничанин з мандатом Іван Мельничук. Обидва депутата – з фракції БПП.
А от серед найбільших прогульників засідань парламенту вінницьких депутатів не помічено: в цій категорії утримують лідерство позафракційні та колишні “регіонали”:
Вінницькі народні депутати найбільше погоджувалися з пропозиціями, котрі вносилися до парламенту, у порівнянні з рештою своїх колег. Так, серед пяти нардепів, які найчастіше голосували “за”, двоє – з Вінниччини: вже згадані Іван Спориш та Іван Мельничук.
Більше до аналітичних “топів” від ОПОРИ вінницькі депутати не потрапили: не має їх серед тих, хто найбільше голосував проти, утримувався або прото не голосував під час засідань. В цих категоріях “пальму першості” традиційно утримують колишні однопартійці Януковича.
   
Нагадаємо, раніше VежА аналізувала голосування вінницьких нардепів за найбільш резонасні закони завершення 2017 року, а також повідомляла, хто з вінничан в парламенті найбільше підтримує або гальмує реформаторські закони. 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору