Вінницькі марки помандрують у Верховну Раду, Канаду та Францію

У вінницькому музею марки імені якова Балабана відбирають найдорожчі та найбільш ексклюзивні марки, аби в рамках культурно-просвітницького фестивалю «Сторіччя української марки – сторіччя української державності» представити їх у великих містах України, а також закордоном.

Вінницький музей марки – єдиний в Україні і задля того, щоб все більше українців і не тільки побачили ексклюзивні марки, частина експозиції відправляється у тур. Як розповіла Vежі директорка музеї Катерина Антонюк спочатку експозиція поїде до Верховної ради.

Читайте також: Єдиний музей української марки відкрив у Вінниці американець з місцевим корінням

  • Зараз ми ще не можемо точно сказати які марки складатимуть експозицію. Наразі готуємося, монтується все, а через тижня два-три ми вже будемо знати. Спочатку виставка поїде до Верховної Ради, а далі в Канаду та Францію. Тур великими містами України орієнтовно плануюмо вже з нового року, – розповідає пані Катерина.

Читайте також: ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР

За словами директорки музею, презентувати виставку у Верховній Раді буде засновник музею Олександр Білецький та мер міста Сергій Моргунов.

  • З рештою міст ми ще не домовлялися, це дуже довгий процес. Але там її презентуватимуть вже представники музеїв, – розповідає Катерина Антонюк.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору