Вінницькі «Книжка» та ОДА шукають охорону на випадок озброєного нападу

Незабаром вінницька адміністративна будівля Книжка та Обласна державна адміністрація можуть отримати нових охоронців. Відповідне оголошення з’явилось на сайті публічних закупівель Prozzoro.

Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області розмістило оголошення 11 січня про пошук охорони для адміністративних будівель Книжка та ОДА і прилеглої до них території. Згідно із прикріпленою до оголошення документацією, очікувана вартість охорони адміністративних будівель становить 65 тисяч гривень. Мінімальний крок пониження ціни – 10 тисяч гривень. Зазначено, що виконавець з дня укладання договору і до 31 грудня 2017 року має надавати послуги:

  • Забезпечення громадського порядку та безпеки об’єктів, надійного перепускного режиму (можливе використання нарізної зброї, пневматичної, вогнепальної) шляхом надання одного поста охорони та старшого інспектора.
  • Послуги з охорони будівель за допомогою засобів відеоконтролю.
  • При виникненні ситуацій протиправної поведінки та дій, що набрали великих розмірів, наприклад, саботажу, озброєного нападу, пожежі та інших надзвичайних обставин, групи затримання повинні зреагувати негайно (до 10 хвилин), а у разі необхідності забезпечити підтримку додатковими працівниками охорони до 100 чоловік.

Будівлю облдержадміністрації та прилеглу до неї територію необхідно буде охороняти цілодобово без вихідних, а ось Книжку з її територією охоронятимуть два пости: один працюватиме цілодобово, інший – 12 годин на добу, однак лише вночі.

  • Враховуючи особливості режиму робочого часу, відпочинок для працівника охорони протягом несення служби не передбачається. На час прийому їжі персоналом охорони, його тимчасово повинні підміняти і це не повинно впливати на систему охорони об’єктів, – зазначають замовники у тендерній документації.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій запланований на 27 січня 2017 року, а ось сам аукціон розпочнеться 30 січня.

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією