× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі “Хулігани” покажуть виставу “Птаха-невдаха”

У Вінниці вчергове відбудеться вистава «Птаха-невдаха» від неформального театру «ХуліGun». Вистава поєднає в собі класичний театр, імпровізацію, стендап та навіть елементи естрадно-концертних номерів.

Вистава відбудеться 15 та 16 лютого о 19.00 в креативному просторі «Артинов». Режисер театру Тарас Мазур розповідав, що «Птаха-невдаха» — це інтерактивна вистава, десь на 60% вона імпровізаційна.

— Там дуже багато речей, які будуть залежати безпосередньо від глядача, від його реакцій і від бажання брати або не брати участь безпосередньо у ході вистави. Є загальна канва, а все інше ми бачимо, працюючи з людьми, які прийдуть на виставу, – говорить Тарас.

Цікаво, що кожного разу актори обирають із зали нову головну героїню вистави, тому частиною дійства може стати кожна.

У синопсисі вистави йдеться:

«Пізно вночі, на порожній трасі, трапилася аварія. Водій, виїхавши на смугу зустрічного руху, не впорався з керуванням і зіткнувся з деревом. Саме в цей час, повертався зі свого чергування офіцер патрульно-постової служби Антон. Випадковість? Надавши допомогу постраждалому, Антон не одразу зрозумів, що водій був напідпитку, і вже після застосовування спеціальних засобів попереднього впливу, перейшов до більш конкретних запитань: що він робив, на порожній трасі пізно уночі? І чим більше він розповідав, тим моторошніше ставало офіцеру. Юнак плутався в розповідях, постійно змінював імена і згадував одну чарівну пані, чи то Анжелу, чи то Марічку. Слухаючи це, розгублений офіцер ніяк не міг вирішити, куди відвезти постраждалого: в лікарню, чи у відділок, щоб зробити тест на вміст алкоголю. Але все таки зупинився, на його думку, на кращому варіанті: він відвіз його до себе додому…
Випадковість? Випадкова випадковість? Випадкових випадковостей не буває… 
Лише Удача вирішує, як будуть поєднані абсолютно незнайомі один одному чоловіки, які в житті ні за яких умов би не зустрілися, тим більше пізно вночі, на порожній трасі при загадкових обставинах. Лише Удача вирішує…і Жінка…»

Вартість квитків 125 гривень.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору