× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі депутати відмовилися слухати звіт голови ОДА Валерія Коровія

Депутати Вінницької обласної ради відмовилися заслуховувати звіт голови Вінницької ОДА Валерія Коровія, який мав відбутися на сьогоднішній сесії обласної ради.

Питання звіту Валерія Коровія стояло першим в порядку денному сесії. Проте депутат Микола Віннічук від “Укропу” запропонував не заслуховувати звіт голови ОДА за пророблену роботу, а відразу перейти до запитань.

– Якби це було до виборів президентських, то ще був би якийсь сенс (слухати звіт – ред.). А так народ вже проголосував на виборах, тому пропоную не витрачати час на картинки на моніторах, а відразу перейти до запитань.

Голова обласної ради Анатолій Олійник поставив пропозицію не заслуховувати звіт Коровія на голосування і, несподівано для багатьох, пропозиція набрала необхідну кількість голосів. Відтак головуючий на сесії запропонував відразу перейти до запитань, які можна поставити голові ОДА.

Однак в перші хвилини не було бажаючих навіть поставити запитання. Врешті, один за одним депутати таки почали ставити запитання до Валерія Коровія. Відповідаючи на них, голова ОДА щоразу нагадував, що “якби ви послухали звіт – таких запитань у вас би не виникало”. Зокрема, депутати цікавилися про ситуацію із забрудненням води Погребищенському районі, щодо скандалу з роботою спиртзаводу в Тростянецькому районі, про передачу “Вінницяоблводоканалу” на баланс міста Вінниця та інші.

Водночас під час голосування 46 присутніх депутатів проголосували “за” звіт Валерія Коровія, відтак рішення було ухвалено.

Коментуючи результати голосування, Валерій Коровій сказав, що “все це скоро мине, а нам треба зберегти такі стосунки, щоб руки при зустрічі подавати один одному”.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору