Вінницькі боксери здобули три “золота” на міжнародних змаганнях в Ірландії. ВІДЕО

Троє 16-річних вінничан допомогли українській збірній здобути перемогу на міжнародному турнірі з боксу в Ірландії.

Як повідомляє UA Вінниці міжнародний турнір з боксу відбувався 4-7 жовтня в Дубліні. Українська збірна в загальному заліку посіла перше місце, отримавши десять золотих та три срібних медалі. Серед тих, хто здобув золото було троє вінничан, які виступали в категорії “юніори”. Максим Власюк, Володимир Кушнір та Геннадій Маслєнніков готувались до змагань близько двох місяців. За словами їхнього тренера, Дмитра Теренчука, було проведено три тренувальні збори.

 

– Хороший турнір був, сильний. Багато було хороших спортсменів з якими можна було позмагатися, – каже Дмитро Теренчук.

Капітан збірної України з боксу серед юніорів Максим Власюк виступав у ваговій категорії до 54 кілограмів. Перший бій провів з латвійцем та переміг з рахунком 3:0. Другого разу бився з англійцем.

– Ми ходили на екскурсію за день до боїв і ми не виспались, так як була різниця з нашим часом, мінус дві години. Через це був важкий бій, – розповідає Максим.

Володимир Кушнір виступав у ваговій категорії до 75 кілограмів. Вважає, що в такій вазі змагатись важче, адже сила удару значно більша.

– Ми команда і один за одного переживали, вболівали, підтримували. Це відчувалось і в боях вона (підтримка – ред.) була відчутна, – згадує Володимир.

Геннадію Маслєннікову, який змагався у ваговій категорії до 57 кілограмів, за його словами, перемога далась досить важко. Перший раунд він програв ірландському боксеру.

– Я не міг сконцентруватись на бій, нормально зібратись. Мені треба попрацювати над технікою та фізичною витривалістю, – каже Геннадій.

Зараз хлопці готуються до чемпіонату України з боксу серед молоді, який відбуватиметься в листопаді.  

Фото: http://internationalsportsexpress.com

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору