Вінницькі акробати вперше представлятимуть Україну на літніх юнацьких олімпійських іграх. ВІДЕО

Вінницькі акробати представлятимуть Україну на літніх юнацьких олімпійських іграх 2018. Відбудуться вони в Буенос-Айресі з 6 по 18 жовтня.

Акробати Олександр Мадей та Дарина Плахотнюк неодноразово брали участь у чемпіонатах Європи  та світу. Також перемагали на всеукраїнських турнірах. Як повідомляє UA:Вінниця,  нині вони готуються до літніх юнацьких олімпійських ігор.

 

–  У Бельгії в березні 2018 року Україною було завойовано ліцензію на юніорські олімпійські ігри і акробатика буде вперше представляти нашу дисципліну на олімпіаді, – розповідає тренер Юрій Голяк.

В парі Олександр Мадей та Дарина Плахотнюк працюють вісім років. 15-річна Дарина ще навчається в школі, спортивною акробатикою займається з семи років, каже, що майбутнє планує пов’язати лише зі спортом.

– Ми багаторазові чемпіони України, багаторазові чемпіони міжнародних змагань. Два рази бували на чемпіонаті світу та Європи, були фіналістами. Менше, ніж через місяць олімпіада, все дуже напряжно. Тренуємося по 5-6 годин в день по 2 тренування 6 разів на тиждень, – говорить дівчина.

Партнеру Дарини Олександру Мадей 18 років. Нині він навчається на тренера у Вінницькому педагогічному університеті. Спортивній акробатиці хлопець присвятив більше 12 років. Говорить, що найважливіше в командній роботі – порозумітися:

– Батьки, коли дізналися, що в нас є така секція у Вінниці, відправили мене сюди. Мені сподобалося і я залишився. В деякі моменти важко, в деякі легко, але звикаєш і це вже здається нормою.

– Це мої рідні діти, які починали працювати індивідуально, коли я навіть не знала, що вони працюватимуть в парі. А потім так склалося, що інтуїція тренера підказала, аби вони працювали разом і ось ми таруємо цей шлях, йдемо до вершини, щодня працюємо і прагнемо до якнайкращого результату, – говорить тренерка Галина Ковальчук. 

Наступного тижня у Вінниці протягом трьох днів з 19 по 21 вересня відбуватимуться змагання за Кубок України. Участь у них візьмуть спортсмени з 11 областей.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору