× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі “айтішники” збирають допомогу для дітей з інтернату: перелік потрібних речей

Вінницькі працівники IT-галузі розпочали збір коштів, одягу, іграшок та засобів гігієни для дітей та дорослих із вадами розумового розвитку. Долучитися можна до 26 грудня.

27 грудня, по завершенню благодійної акції від IT-Association Vinnytsia, усі зібрані та придбані речі будуть передані вихованцям школи-інтернату в Стрижавці Вінницької області. Таку благодійну акцію до новорічних свят влаштовують для понад сотні осіб: 30 дітей віком від 10 до 18 років та ще понад 70 дорослих. Допомогти можна як речами, так і безпосередньо переказавши кошти.

Приносити речі вже можна (збір триває до 26 грудня) до торгівельного центру “Омега”, але попередньо обов’язково зв’язавшись телефоном із айтішницею-волонтеркою Оленою (093-911-44-85).

Перелік потрібних речей:

Засоби особистої гігієни: шампуні, пінки для гоління, зубні пасти, вологі серветки, дезодоранти чоловічі та жіночі.

Їжа: печиво (без крему) та цукерки (без алкоголю).

Одяг: кепки, шапки, рукавички, шкарпетки, штани на резинці, кофти, верхній одяг (для дорослих).

Іграшки: пазли (бажано із зображенням звірів), розмальовки, дитячі книжки, нитки для вишивання та в’язання, бісер, схеми для вишивки та вишивання бісером.

Щоб приєднатись (запросити до участі в акції своїх колег, друзів, знайомих, поширивши акцію в межах своєї компанії), організувати збір потрібних речей чи коштів, безпосередньо відвідати цих людей чи просто довідатись ту чи іншу інформацію – телефонуйте за номером 093-911-44-85.

Як повідомляють волонтери, нині ведуться перемовини з усіма вінницькими ІТ-компаніями щодо збору речей на місцях із подальшою доставкою їх до пункту збору в ТЦ “Омега” (вулиця Скалецького, 7).

По завершенню акції, 26 грудня, після збору та закупівлі всіх необхідних речей на сайті та в усіх соцмережах буде розміщено фотозвіт (документ з чеками додається). Щоб допомогти, можна також переказати кошти на картку: 5168 7554 3291 7991 Похольчук О.В або онлайн.

Читайте також: У Вінниці продовжують збирати кошти на лікування п’ятирічного Вані від раку

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору