Вінницькі “агенти змін” створюють “Клуб 211”

В останній день спекотного червня майже три десятки урбаністів, культурних менеджерів, блогерів, істориків та представників влади зібралися на камерну і непублічну зустріч у місцевому прес-клубі. Напівтаємні збори, організовані двома Олександрами – Мельником та Вешелені – мали досить амбітну мету: сформувати у Вінниці середовище громадського активу нової якості, «агентів змін» на кшталт франківського «Теплого міста» або львівського «Збручу».

IMG_5660


«Наше місто має культурний, медійний і туристичний потенціал у багатьох аспектах значно більш потужний, ніж у Львові або Харкові, однак сьогодні цей потенціал майже не реалізований. Наша мета зрушити цю ситуацію, запустити процеси якісних перетворень у місті за рахунок реальної взаємодії громадськості і влади, синергії культурного, бізнесового та медійного середовища Вінниці», – заявляють організатори.

IMG_5668

IMG_5590

IMG_5587


Двигуном подібних перетворень автори ідеї пропонують зробити «Клуб 211» – комунікаційний майданчик і центр напрацювання рішень, до якого долучаться найбільш активні, авторитетні та інтелектуально потужні представники вінницької громади, люди від влади та бізнесу, діячі культури та мистецтва, ефективні урбаністи та медійники. «Сьогодні ми лише виносимо на громадську дискусію нашу ідею, однак сподіваємося, що невдовзі «Клуб 211» об’єднає в собі найбільш потужний людський ресурс Вінниці», – підкреслили натхненники майбутнього «Клубу 211».


Чому автори ідеї обрали саме таку назву, як діятиме клуб і на яких принципах він буде створений – можна прочитати тут bit.ly/club211-vinnytsia.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору