Вінницька поліція безкоштовно навчить дресирувати собак. ВІДЕО

Працівники поліцейського кінологічного центру навчають школярів азів взаєморозуміння з чотирилапими друзями, правилам догляду, дресирування та спілкування з ними.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції у Вінницькій області, 13 квітня на базі кінологічного центру Головного управління Національної поліції відбулось перше заняття гуртка з дресирування чотирилапих домашніх улюбленців.

На нього прийшли три вінницьких школярки, двоє з яких привели своїх псів. Дівчата мали можливість побачити, як працюють працівники кінологічного центру, що мають багаторічний досвід у спілкуванні та дресируванні різних порід собак.

Навчання розпочали з теоретичного курсу, після чого перейшли до практичних занять.

Головне завдання гуртка – ознайомити дітей з роботою кінологічної служби, виховати в них любов до тварин, навчити розуміти поведінку своїх улюбленців, організувати цікаве та корисне дозвілля.

– Ми навчаємо дітей із собаками загальному курсу: подолання смуги перешкод, вибір людини, виконання команд», – розповів керівник кінологічного центру ГУНП в Вінницькій області Юрій Байнак.

Найкращі учні гурта зможуть стати учасниками Всеукраїнських змагань серед молоді «Юний кінолог», які відбудуться наприкінці травня в місті Суми.

Гурток працює на базі кінологічного центру ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця вул. Ботанічна, 30. Навчання у гуртку безкоштовне і відбувається тричі на тиждень.

Записатися на гурток можна за телефоном (097) 4057190 – Юрій Олександрович Байнак.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору