× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька ОДА оголосила тендер на купівлю екшн-камери

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА оголосив тендер на закупівлю екшн-камери YI 4K Night Black International Edition. 

Відповідний тендер був опублікований в системі Prozorro, пропозиції приймалися до 5 листопада, тоді ж відбувся і аукціон. Цікаво, що вказана вартість закупівлі становить 6000 гривень, в той час як на офіційному сайті компанії-виробника вроздріб ця камера коштує 4444 грн.

“YI представляє неймовірні інновації. Зробіть кожен день захоплюючим з 4К форматом відео.

Ми використовували енергоефективний чіп нового покоління Ambarella A9SE75, матрицю Sony IMX377, 7-шарову скляну лінзу, щоб відкрити можливість знімати відео в 4К форматі при 30 fps і 60 mbps. Тільки уявіть собі чотирикратне якість 1080р – це формат 4К і тепер він доступний для вас. Новий чіп Ambarella A9SE75 високопродуктивний і енергозберігаючий – це серце Yi 4К. Щоб створити камеру настільки потужну і компактну одночасно, ми використовували ультрасучасну 28 нм CMOS технологію”, – ідеться в описі товару на офіційному сайті.

Попри роздрібну ціну в розмірі 4444 гривень за камеру YI 4K Night Black International Edition, жоден з учасників тендеру не запропонував ціну, нижчу за 5332 гривні. Наразі це попередні результати тендеру, статус тендеру зазначений як “очікує рішення”.

VежА звернулася із запитанням щодо цільового призначення екшн-камери до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, однак так і не отримали коментаря.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору