× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька область отримає 43 мільйони гривень на Інтернет в школах

Вінницька область отримає понад 43 мільйони гривень на придбання послуг з доступу до Інтернету у закладах загальної середньої освіти. Також буде виділено понад 16 мільйонів гривень на шкільні автобуси та ще понад сім – на придбання спеціальних автомобілів.

Як зазначається на сайті ОДА, про це сьогодні, 23 квітня, заявив в.о директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк в ході апаратної наради.

Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №319 від 03.04.2019 року, Вінницька область отримала 16,5 мільйона гривень для придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Для покращення якості освіти виділили також 11 мільйонів гривень на придбання персональних комп’ютерів.

Було виділено також 7,4 мільйона гривень для придбання спеціальних автомобілів, призначених для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру.

Як зазначається на сайті ОДА, з метою підвищення рівня якості освіти в області триватиме робота щодо забезпечення районних шкіл комп’ютерною технікою та швидкісним Інтернетом.

Ілюстративне фото: io.ua

Читайте також: На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору