× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька “Нива” зазнала поразок у трьох стартових турах чемпіонату України: керівництво розповіло про причини

Вінницька “Нива” зазнала поразок у трьох стартових турах чемпіонату України з футболу (у другій лізі). Причинами програшів називають нетривалий селекційний навчально-тренувальний збір, незіграність складу та суддівський фактор.

Як розповідає Вадим Кудіяров, в.о. президента клубу, в інтерв’ю з прес-службою ФК “Нива”, ці три причини стали головними в останніх поразках футбольного клубу. Також, за словами Кудіярова, вінницький клуб має певні фінансові труднощі.

Так, короткий селекційний навчально-тренувальний збір в міжсезонні чемпіонатів України мав як наслідок неповну готовність всіх футболістів до нового чемпіонату України. Ще однією важливою причиною поразок “Ниви” в.о. президента клубу називає незіграність команди після оновлення складу клубу:

 

Багато наших новачків не мали досвіду в професійному футболі. Деякі інші молоді гравці були заявлені за «Ниву» лише в другому колі попереднього чемпіонату. Водночас створено певний психологічний бар’єр. Він з’явився після гри першого туру із «Поліссям» (Житомир), коли ми пропустили на останніх хвилинах і програли.

Даються взнаки й штрафні санкції, які були винесені за підсумками минулого сезону. Коли ми не маємо можливості в трьох домашніх матчах поспіль запросити вболівальників на стадіон, це впливає на перебіг подій на полі. – розповідає Вадим Кудіяров.

 

  

Також в.о. президента клубу називає причиною поразок і суддівський фактор. Як приклад, він наводить гру ФК “Нива” із «Поліссям» у цьому сезоні. Крім цього, пан Вадим визнає, що в клубі є фінансові проблеми. Так, наразі вінницьку команду, за його словами, підтримують Вінницької ОДА та Вінницька обласна рада. Проте Вадим Кудіяров не знає, чи можна буде очікувати підтримку від майбутнього керівництва області.

Залучаємо й кошти з боку меценатів. Це поки що доволі невеликі суми. Втім, це дозволяє оптимістично дивитися в майбутнє. Перемовини із потенційними інвесторами тривають. Водночас звертаємося й до органів влади з ініціативою створення футбольного клубу у структурі комунального закладу – повідомляє пан Вадим.

  

Повідомляється, що представник клубу відвідує місцеві підприємства в пошуках потенційних спонсорів. В клубі сподіваються, що “знайдуться компанії, яким небайдуже до стану футболу і спорту в цілому в нашому регіоні” і запрошують всі фірми і комерційні структури до розвитку цього виду спорту.

Нагадаємо, у травні на вінницьку “Ниву” наклали штраф у розмірі 50 тисяч гривень та зобов’язали зіграти п’ять домашніх матчів за відсутності вболівальників на трибунах. Згодом, як Vежі повідомили в клубі, завдяки апеляції кількість зменшили до трьох, один з яких вже зіграний.

Окрім того, президенту клубу Дмитру Рогозюку було заборонено відвідувати матчі власної команди протягом року. Такі рішення контрольно-дисциплінарний комітет УАВ прийняв в якості відповіді на поведінку вболівальників під час матчу з “Поліссям”.

Фото прес-служби “Ниви”

Читайте також: Санкції проти “Ниви”: вінницька команда проведе п’ять домашніх матчів з порожніми трибунами

 

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору