Вінницька модель Анна Мельник увійшла до фіналу “Міс Україна – 2017”. ФОТО

Фінал національного конкурсу краси «Міс Україна – 2017» відбудеться без участі цьогорічної володарки титулу «Міс Вінниця» Аліни Шамалюк.

Результати відбору конкурсанток оголосив комітет «Міс Україна 2017» сьогодні, 1 серпня. Серед 50-ти конкурсанток, які подавали свої анкети, було дві претендентки із Вінниці – 20-річна Аліна Шамалюк та 19-річна Анна Мельник.

Аліна Шамалюк

Аліна Шамалюк – переможниця «Міс Вінниця 2017». ФОТОРЕПОРТАЖ

Остання є професійною моделлю та працює у цій сфері вже три роки. До числа 25-ти фіналісток комітет конкурсу відібрав Анну.

Анна Мельник
  • «Ми раді вам повідомити імена 25-ти щасливиць, котрі стануть учасницями фіналу «Міс Україна 2017», який відбудеться 6 вересня в Палаці «Україна». Цей вибір нам дався нелегко, тому що всі дівчата були гідні участі та перемоги! Також ми хочемо подякувати всім-всім дівчатам, які заповнили анкету, і віримо, що мрії кожної обов’язково збудуться!», – зазначили організатори конкурсу на офіційній сторінці «Міс Україна 2017» у Facebook.

В анкеті Анни Мельник зазначено, що вона закінчила закінчила школу екстерном з відзнакою у 16 років. Вільний рік присвятила моделінгу. Нині навчається у торгово-економічному університеті.

  • Моделінг — це світ, де від тебе очікують віддачі на 200%, і ніхто не буде дивитися – дитина ти чи ні. Я навчилась боротися за своє майбутнє, приймати всі свої сторони — як хороші, так і погані, та вдосконалюватися. Незалежність і самостійність — головні якості, які я здобула за час роботи моделлю, – зазначала Анна в своїй анкеті на сайті конкурсу.

Зріст дівчини — 180 сантиметрів, вік — 19 років.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією