× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька міськрада судиться за незавершений вчасно ремонт Київського мосту

Капітальний ремонт Київського мосту завершився ще восени минулого року і коштував більше 80 мільйонів гривень, проте Вінницька міська рада та підрядник уже півроку судяться щодо того, чи був ремонт виконаний повністю. Так, у разі виграшу, міська влада поверне понад 2,5 мільйона гривень та розірве договір з підрядником.

Як зазначається у Єдиному державному реєстрі судових рішень, підрядник – ТОВ “МСУ-2” – подав зустрічний позов щодо визнання робіт виконаними. Первинний позов від Департаменту капітального будівництва ВМР надійшов ще 4 січня 2019 року.

Архівне фото

Як повідомив Vежі Ігор Кравець, директор Департаменту капітального будівництва ВМР, підрядник досі не завершив окремі види робіт. Відповідно, міська влада прагне розірвати договір та повернути виплачений аванс на суму 2 508 364 гривень 49 копійок.

“В них ( у ТОВ “МСУ-2″ – авт.) закінчилася дія договору 1 грудня 2018 року, але вони не закрили аванс і не доробили роботу. Потрібно було доробити бар’єрні огородження і тротуари. Тому ми подали на них до суду” – розповів Vежі Ігор Кравець.

Посадовець зазначає, що у разі виграшу підрядники або повернуть кошти авансу і міська влада укладатиме новий договір на виконання зазначених робіт; або ТОВ “МСУ-2” дороблятиме роботу. Хоча, за словами пана Ігоря, наразі підрядники намагаються виконувати окремі роботи “по-тихому”.

Нагадаємо, основні роботи з ремонту Київського мосту тривали з 11 березня 2017 року до 24 серпня 2018 року і вартували місту близько 56 мільйонів гривень. У вересні на додаткові ремонтні роботи виділили ще близько 26 мільйонів гривень. Переможцем у аукціоні на виконання робіт в обох випадках було ТОВ “МСУ-2”.

Наразі Господарський суд Вінницької області, в якому перебуває судове провадження, очікує отримання висновку судової будівельно-технічної експертизи. Після цього провадження у справі щодо ремонту Київського мосту буде розглядатись далі.

Читайте також: Білосніжна розмітка і м’який асфальт: Київський міст за кілька годин до відкриття. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору