× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька міськрада погодила надбавки викладачам та реставрацію школи-історичної пам’ятки

Вінницькі викладачі шкіл естетичного виховання з 1 липня отримуватимуть більшу на 20% зарплатню. Відповідне рішення підтримали сьогодні, 27 червня, на черговому засіданні Вінницької міської ради. 

Як зазначено в документі, підвищення відбудеться з метою підвищення соціальних гарантій та диференціації заробітної плати педагогічних працівників, які забезпечують надання позашкільної освіти дітям Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

– Цим рішенням ми продовжуємо роботу щодо підтримки за рахунок міського бюджету відповідних заробітних плат, – зазначив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. – Ми вже прийняли рішення щодо муніципальних надбавок педагогам дошкілля, також на минулій сесії – тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Цей проект рішення передбачає встановлення надбавки працівникам шкіл естетичного виховання, теж на 20%. Це збільшення виплат на 900 гривень в середньому. 

Відтак, з 1 липня за складність та напруженість надбавки у розмірі 20 % посадового окладу зокрема отримуватимуть викладачі дитячих музичних шкіл №1 та №2, викладачі шкіл мистецтв та дитячої художньої школи.

Також було підтримане рішення про преміювання педагогічних працівників комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання» – їм будуть виплачені відповідно до результатів праці кожного окремого працівника. Розмір премії – до 20% посадового окладу. Загалом преміювання здійснюватиметься з 1 червня та до кінця поточного року.

Окрім того, на сесії було підтримано кілька рішень щодо здійснення реставрацій та ремонтів об’єктів сфери освіти. Зокрема згідно з рішенням “Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 21.12.2018 № 1467” – передбачено виділення додаткових коштів на відразу кілька об’єктів.

– Тут ми приймаємо рішення щодо виділення додаткових коштів на ремонт покрівлі 10-ї школи, ще 25 мільйонів гривень на школу в мікрорайоні Поділля та низку інших важливих питань, по добудові головного корпусу лікарні Швидкої медичної допомоги, – сказав Сергій Моргунов.

Також, згідно з рішенням “Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017р. № 1020 «Про затвердження Програми реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2018-2020 роки” зі змінами – передбачена реставрація (термомодернізація) школи №2, що є пам’яткою архітектури місцевого значення (“Жіноча гімназія” по вулиці Соборній, 94).

– Будемо починати з даху та (здійснювати – авт.) всі заходи, які пов’язані з реставрацією цієї історичної будівлі в центральній частині міста Вінниці. В першу чергу – для створення комфортних умов для навчання та роботи викладацького складу, – прокоментував рішення міський голова.

В документі зазначено, що загальна вартість об’єкту становить 24 мільйони 134 тисячі 147 гривень. Сьогодні депутати підтримали пропозицію виділити кошти на поточний рік для виконання робіт у сумі 4 мільйони 400 тисяч гривень, за які відремонтують  покрівлю: демонтують існуючу та замінять її на нову з металочерепиці. Також має бути здійснений ремонт конструкцій даху з заміною ушкоджених елементів та підсиленням кроквяної системи; утеплення покриття; вогнезахист елементів крокв; влаштування системи водовідведення; монтаж металевого огородження покрівлі на триповерховій будівлі тощо.

Як VежА писала раніше, реставрація триватиме протягом двох років і має завершитись до вересня 2020-го. Вже наступного року передбачаються ремонтно-реставраційні роботи по утепленнню зовнішніх стін.

Читайте також: Міськрада Вінниці створила відділ, який стежитиме за правильним паркуванням у місті

Читайте також: Реабілітаційний центр “Гармонія” перейменували на честь Раїси Панасюк

Ілюстративне фото – “Промавтоматика”

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору