× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька мерія готова виділити “Енері” та “обленерго” робочі місця у “Прозорих офісах”

Вінницька міська рада пропонує енергетичній компанії “Енера” та ПАТ “Вінницяобленерго” облаштувати робочі місця для їхніх працівників  у вінницьких “Прозорих офісах” та покращити якість надання послуг у Центрах обслуговування споживачів управлінських компаній (колишні приміщення ЖЕКів)

Як повідомляє Вінницька міська рада, про це розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман. Наразі ПАТ “Вінницяобленерго” та ТОВ “Енера Вінниця” займаються підготовкою фахівців та програмного забезпечення для роботи на віддалених робочих місцях.

Зазначається, що наразі питання покращення надання послуг залишається актуальним, оскільки після того, як взимку в автоматизованій системі стався збій, показники лічильників багатьох споживачів виявились некоректними. Відтак, мерія готова організувати для фахівців цих підприємств 10 робочих місць для здійснення консультацій.

За словами Романа Фурмана, нині в Центрах обслуговування споживачів робочі місця, де працюють представники енергетичної компанії «Енера Вінниця», але вони не мають доступу до тієї бази, де можна коригувати показники лічильника.

– Наразі Вінницька міська рада надіслала ПАТ «Вінницяобленерго» лист з пропозицією делегувати своїх працівників для роботи в приміщеннях колишніх ЖЕКів. Таким чином людям буде швидше та зручніше вирішити питання з показниками лічильників, отримати якісну консультацію, повідомив Роман Фурман.

Тож незабаром представники цих підприємств зможуть консультувати та коригувати показники лічильників у сімох Центрах обслуговування споживачів управлінських компаній (колишні приміщення ЖЕКів) та трьох “Прозорих офісах”: «Вишенька» (проспект Космонавтів, 30), «Старе місто» (вулиця Брацлавська, 85), «Замостя» (вулиця Замостянська, 7).

 

Читайте також:

Змінити ім’я, зареєструвати шлюб та народження дитини: вінницькі “Прозорі офіси” розширили спектр послуг

Відтепер у всіх вінницьких “Прозорих офісах» можна отримати закордонні паспорти

Мобільні “Прозорі офіси”, пандуси та транспорт: як Вінницю робитимуть доступнішою у 2019 році

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору