× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька лікарня отримала сучасне обладнання та нову операційну. ФОТО

Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології отримав новий сучасний ангіограф – цифрову мобільну рентген-діагностичну систему.

Як повідомив міський голова Сергій Моргунов, це відбулося в рамках продовження реалізації проекту у співпраці зі Світовим банком. Система типу С-дуга Ziehm Vision RFD відомого німецького бренду використовується в інтервенційній кардіології та кардіохірургії.

Як зазначає міський голова, з 2017-го Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології почав здійснювати операції на відкритому серці, використовуючи для цього сучасний операційний блок 1-ї міської клінічної лікарні.

Нині ж нове обладнання дозволить розвантажити існуючий ангіограф, який з 2008 року працює фактично безперервно.

«Головне – це дозволить ще оперативніше та якісніше надавати допомогу людям з ішемічною хворобою серця, а також порушеннями ритму та провідності серця. Адже тепер наші спеціалісти зможуть одномоментно проводити оперативні втручання двом пацієнтам» – пише міський голова.

Зазначено, що для встановлення нового ангіографу та його функціонування були виділені кошти з міського бюджету на здійснення реконструкції одного з приміщень відділення для хворих на інфаркт міокарда під ще одну операційну.

 

Нині роботи завершені, ангіографічна установка встановлена, пусконалагоджувальні роботи по обладнанню тривають. За словами міського голови, вже з серпня тут можна буде здійснювати операції на новій установці.

«Свого часу я писав про те, що за даними Асоціації серцево-судинних хірургів України найбільше коронарних стентувань в минулому році провели наші вінницькі кардіохірурги» – також нагадує Сергій Моргунов.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору