Вінницька кав’ярня запрошує на «Ранок із сонячними дітьми»

Для того, щоб підтримати дітей із cиндромом Дауна одна із вінницьких кав’ярень проводить соціально-благодійну акцію, яка покликана висловити підтримку сім’ям, в яких є «сонячні діти».

21 березня дня весь світ відзначає День людини із cиндромом Дауна. Саме в цей день відбуваються різноманітні тематичні заходи, які привертають увагу до таких людей. Одні одягають різнокольорові шкарпетки, інші роблять з них прикраси, а хтось своїми діями показує, що готовий сприймати цих людей як решту інших, а особливо дітей. Адже до цього часу в Україні батькам та самим «сонячним» дітям важко в соціумі — багато людей їх не сприймають, кепкують та не бажають йти з ними на контакт.

Вінницька кав’ярня «Чорна кішка білий кіт» на підтримку дітей із синдромом Дауна 18 та 19 березня закликає вінничан провести «Ранок із сонячними дітьми». Організатори пропонують декілька варіантів підтримати діток із синдромом Дауна і таким ж чином показати, що вони такі ж повноцінні члени соціуму, як і решта та що вінничани до них відкриті. Можна просто прийти в кав’ярню, взяти каву чи чай та провести цей ранок із сім’єю, в якій є «сонячна дитина», поспілкуватись, посміятись разом і цим самим показати, що вони такі ж самі наші вінничани, з якими хочеться ходити разом в кавярні, сидіти за одним столиком та посміхатись разом.

Управляючий кав’ярнею разом із «сонячною» дівчинкою

Також можна просто прийти та замовити каву TO GO з 8:00 до 11:00.

  • Для нас це буде означати, що Ви фінансово готові підтримати такі починання і взяти фінансову участь в цій події на пітримку «особливих» дітей, – говорять організатори.

Окрім цього відсьогодні і до 20 березня у кавярні можна буде придбати спеціальні шкарпетки, які символізують Міжнародний день людей з синдромом Дауна. Організатори розповідають, що це прості, хороші шкарпетки, які можна носити в звичайний спосіб або приколоти собі на верхній одяг в знак солідарності із «сонячними» людьми.

  • Ми запросили всього 10 сімей із «сонячними дітьми». Кожного дня в нас буде по 5 сімей, бо більше не вміститься в приміщенні. Всі напої та солодощі для батьків та самих діток безкоштовні. Самі зустрічі вінничан з цими сімями відбуватимуться з 9-ї до 11-ї ранку, – розповідає управляючий кавярні Валерій Сиверчук.

Він також зазначає, що не розцінює це як акцію, адже мета даної ініціативи — не нагодувати та напоїти дітей, а привчити вінничан ставитись до них як до звичайних, або навіть й трохи краще.

Нагадаємо, що до Всесвітнього дня «сонячних дітей» у Вінниці відбудеться благодійний турнір з боулінгу.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору