× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниччині значно збільшили фінансування на ремонт доріг

За результатами семи місяців роботи, Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу коштів, передбачених окремими бюджетними програмами. 

Про це йдеться в повідомленні сайту КМУ від 5-го вересня. У повідомленні йдеться, що на вчорашньому засіданні Кабміну прийнято рішення про перерозподіл коштів в рамках програм «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» та «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон». В результаті Вінниччина отримає близько 278 мільйонів гривень додатково на виконання даних програм.

Так, на утримання автодоріг державного значення Вінницькій області збільшать фінансування на 46 мільйонів гривень. Також по цій програмі фінансування збільшено Черкащині, Хмельниччині, Полтавщині, Одещині, Дніпропетровській та Кіровоградським областям. Зменшено фінансування для Волині, Житомирщини, Івано-Франківщини, Київщини, Миколаївщині та Чернівецькій області.

За бюджетною програмою «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон» Вінниччина отримає додаткове фінансування в розмірі 231,92 мільйони гривень. Ще на майже сто мільйонів дофінансують Черкаську область. Водночас для Київщини та Одещини фінансування по цій програмі зменшено.

Нагадаємо, що на ремонт доріг і тротуарів Вінниці цього року витратять майже 147 мільйонів. Де саме відбуватимуться ремонти – читайте за посиланням. 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору