Вінниччина утримує “срібло” за темпами зростання промисловості в Україні

За темпами промислового виробництва Вінницька область посіла друге місце серед інших регіонів. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року, показник зростання виробництва у січні-лютому 2017 зріс на 17,8%, а загалом індекс промисловості по області склав 117,8 %.

За даними Держслужби статистики, Лідером у промисловості країни впевнено залишається Житомирська область – за січень-лютий індекс промислової продукції Житомирщини склав 129,6%. Лідером серед регіонів України в цьому рейтингу Житомирщина була й у січні – індекс виробництва промислової продукції в області склав 142,7% до відповідного періоду минулого року, повідомляє zt.ua.

Якповідомляють в Головному управлінні статистики у Вінницькій області, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів обсяги промислового виробництва збільшились на 16,7%.

Що стосується постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, то у даній сфері обсяги зросли на 13,5%.

Також суттєво, на 19,1%, зросло промислове виробництво у переробній промисловості. Зокрема, це відбулось за рахунок збільшення обсягів у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування в 1,5 рази.

Також відбулось збільшення обсягів у інших сферах: найбільш суттєво, на 23,6% – у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів; у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 15,9%; у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,0%.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору