На Вінниччині планують реалізувати 55 інвестиційних проектів на 7,5 мільярдів

Минулого року у Вінницькій області було реалізовано 26 інвестпроектів у промисловості на суму 2,3 млрд  грн, завдяки чому з’явилося більше тисячі нових робочих місць. Плани на 2018-й: 55 інвестиційних проектів вартістю 7,5 млрд грн і понад шість тисяч нових робочих місць.

Днями директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко презентував керівникам структурних підрозділів ОДА пріоритети департаменту на 2018-й рік.

Серед озвучених пріоритетів – розвиток промислового сектору та залучення інвестицій. Загалом у 2017 році за індексом промислового виробництва серед інших регіонів України Вінницька область посіла шосте місце, залишивши позаду Київську та Харківську.

Читайте також: Вінниччина утримує “срібло” за темпами зростання промисловості в Україні

За словами директора департаменту, відбулося  зростання промислового виробництва у фармацевтичній галузі (на 29,4%), машинобудуванні (на 28,7%), виробництві продукції металообробки (15,7%), деревообробній галузі (на 10,3%), легкій (на 6,8%) та харчовій (на 3,3%) промисловостях.

  • У 2017 році в промисловому секторі економіки реалізовано 26 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 2,29 млрд грн та створено 1215 нових робочих місць, – розповів Володимир Мережко. – Поява в області нових компаній забезпечила конкуренцію на ринку праці, що, в свою чергу, призвело до зростання середньомісячної заробітної плати по галузі майже на 30%.

Читайте також: Від Pepsi до Mercedes: нові заводи Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Так на Вінниччині цьогоріч найбільше вкладатимуть у проекти, пов’язані з альтернативною енергетикою – більше 4 мільярдів гривень та харчовою промисловістю – понад 1 мільярд гривень.

Читайте також: Сонячна енергія за мільйон доларів: на Вінниччині збудують чергову СЕС

Однак найбільше нових робочих місць буде створено в п’яти проектах галузі машинобудування – 3810.

Читайте також: Чи поллється «італійська вода» з українського Бару та чому інвестор покинув мільйон євро на Вінниччині?

Фото Андрія Завертаного, dmsrr.gov.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору