× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниччина отримала перші “пакунки малюка”. ФОТО

З першого вересня в Україні мав запрацювати проект у рамках якого породіллям роздаватимуть безкоштовні “пакунки малюка” з усім необхідним для дитини. Однак, перші пакунки надійшли лише цього тижня. 

За інформацією на сайті Вінницької ОДА, область отримала першу партію такої одноразової допомоги при народженні дитини. Наразі надійшло лише 369 комплектів. Їх отримають жінки, які народили у період з першого по сьоме вересня. Роздавати “пакунки малюка” розпочнуть по всій області від сьогодні.

Варто зазначити, що до “пакунків” входить одяг для дитини віком від 0 до 3 місяців та від 3 до 6 місяців, засоби догляду та гігієни, ковдра, матрац та інші речі, необхідні для новонароджених малят. Раніше повідомлялось, що вартість такого комплекту становитиме приблизно 5 тисяч гривень.

 

Фото – gorrda.gov.ua

Фото – zoda.gov.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коробці життя – бути: уряд вирішив впровадити в Україні фінський проект допомоги новонародженим

– Сьогодні (20 вересня – ред.) райони та міста обласного значення отримують “пакунки малюка” з обласного складу, 21 вересня їх почнуть роздавати матусям, які народили з 1 по 7 вересня. Всі мами, які виписалися з пологових відділень пізніше, також обов’язково отримають комплекти, однак згодом. Їм їх доставлятимуть додому. В подальшому породіллі отримуватимуть комплекти при виписці, – розповіла очільниця депаратменту соціальної  і молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

Зазначають, що затримка із поставкою комплектів для новонароджених виникла через те, що їх просто не встигають комплектувати. Ще одна партія “пакунків” очікується за тиждень.

Фото – zoda.gov.ua

Наталя Заболотна також зазначила, що пакунки отримують опломбованими і відкрити їх може лише мама. У Вінницькій області вже налагодили систему логістики та залучили усі соціальні служби, щоб не виникало затримок. Щойно пакунки надійдуть в область – їх одразу роздаватимуть матерям.

“Пакунок малюка” це пілотний проект, який реалізується у рамках Меморандуму порозуміння між урядом України та ООН. Відповідні угоди щодо реалізації проекту були підписані між обласними адміністраціями та Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС), яке займається поставкою комплектів для новонароджених.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору