× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниччина – на третьому місці в країні за обсягами ремонтів доріг. ГРАФІКА

Вінницька область опинилася на третьому місці в Україні за станом виконання ремонтів доріг місцевого значення в 2018 році. 

Про це повідомляє Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй фейсбук-сторінці. Як видно з опублікованої інфографіки Укравтодору, Вінниччина виконала майже 80% державних субвенцій, призначених на ремонт доріг місцевого значення, розташованих на території області. Випереджає Вінниччину лише Запорізька область, де виконано 90,6%, а також сусідня Хмельниччина з показником 81,2%.

“Пасуть” задніх Закарпаття, Тернопільщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Миколаївщина, Одещина та Луганщина: вони виконали менше 50% субвенцій.

 

Окрім того Вінниччина одна з тих областей, де роботи здійснював переважно Облавтодор, а не приватні підрядники.

Також у дописі голови Уряду повідомляється, які саме дороги відремонтовані цьогоріч, та які планують ремонтувати в наступні роки.

“Сезон ремонту доріг добіг кінця. Ми планово завершили більшість робіт уже наприкінці жовтня – на початку листопада. На сьогодні на дорогах державного значення виконано 95% запланованих ремонтів. На наступний рік закладаємо більше 50 млрд грн на ремонт, будівництво доріг, безпеку на шляхах. А вже за 5 років плануємо поєднати всі обласні центри України якісними шляхами.

Щодо доріг місцевого значення. Цього року ми виділили на їхнє відновлення 11,5 млрд грн, наступного ще більше – 14,6 млрд грн”, – ідеться в дописі Прем’єр-міністра.

Читайте також: Вінниччині значно збільшили фінансування на ремонт доріг

На ремонт доріг і тротуарів Вінниці цього року витратять майже 147 мільйонів. ПЕРЕЛІК АДРЕС

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору