× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниччина – лідер з виробництва плодово-ягідної продукції

Вінницьку бласть відзначають на всеукраїнському рівні у садівничій та переробній галузях, про що повідомляє Аgrostory.

За інформацією видання, 22-23 червня на Вінниччині відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Технології та інновації: від землі до готового продукту».

Головними акцентами заходу стали переробка та збут ягід, фруктів. Зокрема ягідництво в країні та його перспективи для європейського та світових ринків.

У рамках практичної частини конференції відбувся бізнес-тур провідними садівничими, ягідницькими, переробниими підприємствами регіону та майстер-клас в горіховому саду.

  • Вінницька область не випадково обрана місцем проведення конференції. Область посідає перше місце в Україні з виробництва плодово-ягідної продукції. Тут вирощують близько 40% всіх яблук. Сьогодні тут налічують 15,5 тисяч га плодово-ягідних насаджень: 13,3 тисячі га зерняткових, 814 га кісточкових, 746 га ягідних і 450 га горіхоплідних. У регіоні потужно працює переробне підприємство, – відзначає видання.

Варто нагадати, що інвестори розглядають Вінниччину як потенційну область для будівництва заводу з виробництва сушених овочів і фруктів. А переможна позиція у сфері садівництва може стати головним аргументом для представників бізнесу, котрі готові будувати такий завод.

Фото poltava365.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору